Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Po rinkimų visuomet kandidatams lieka kartėlio. Net ir tiems, kurie įkrenta į antrąjį turą. Žiūrėk, vis tiek kuri nors apylinkė bus subalsavusi prasčiau nei tikėtasi... O ką jau kalbėti apie likusius už brūkšnio. Visi mano, kad galėjo būti ir geriau.

Prognozuodamas rinkimų rezultatus Deltuvos šiaurinėje apygardoje, stipriai prašoviau dėl buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio pasirodymo. Maniau, kad jis kartu su „valstiečiu“ Tomu Tomilinu eis į antrąjį turą, o konservatorius Sergejus Jovaiša liks trečias. Kitų kandidatų užimtos vietos yra dėsningos. Tačiau, mano supratimu, visi 8 kandidatai gavo daugiau balsų negu turėjo gauti. Žinau žinau, kad galiojančių rinkėjų biuletenių yra 100 procentų... Bet, iš šalies vertinant visų kandidatų surinktus balsus, atrodo, jog visi turėtų džiaugtis.

 

 

Suprantu, kad K.Tubis labai nepatenkintas rinkimais. Maniau, kad jis rinks per 20 proc., to greičiausiai tikėjosi ir jis pats. Tačiau gavo tik 12, 2 procento. Kai skaičiuoji procentais, lyg ir mažai, bet tie 12 procentų yra 1818 rinkėjų arba dvi sausasakimšos „Nykščio namų“ arenos. Tokia masė žmonių vis dar palaiko K.Tubį, nors jis teisiamas, neturi rimto politinio užnugario ir yra „prigimdęs“ būrius priešų... Žodžiu, vertinant aplinkybes, K.Tubio pasirodymas rinkimuose - pakankamai geras.

Trečiuoju rinkimuose likęs socialdemokratas Kęstutis Jacunskas taip pat, manau, kremtasi. Ir be reikalo. Seimo rinkimų debiutantas gydytojas surinko 15,2 proc. balsų. Solidus pasirodymas. Juolab kad nei pats kandidatas, nei jo komanda prieš rinkimus nepersidirbo.

Abiejų Sargūnų rezultatai tiesiog šlovingi. Liberalas Mindaugas Sargūnas liko penktas, gavęs beveik 12 proc. balsų. Mindaugas suponuoja įspūdį, jog yra padorus žmogus. Kažkokių kitų jo esminių privalumų prieš varžovus nematau. Žinia, geras žmogus - ne profesija, o liberalų platforma dabar toli gražu ne Nojaus laivas... Kita vertus, M.Sargūno padorumas galimai nėra tik „orinis“: kiek jį kalbinau „Anykštai“, niekad nepasirodė, jog jis šneka „taip, kaip reikia“. Jeigu neapsigaunu, šitas politikas paprastai sako tai, ką galvoja.

Visos "Rievės" - šeštadienio "Anykštoje". Portale anyksta.lt visas tekstas nebus spausdinamas. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Beveik kaip naujas

  Nuoroda

  Pamačiau šiandien apsimiegojusio kandidato nuotrauką ir iškilo klausimas sudocrem ar kitą naudoja nuo pragulų?

  Prieš savaitę
 • ANALITIKAS

  Nuoroda

  Beveik su viskuo galima būti sutikti, bet aš manau, kad antrame rate turėjo rungtis Jovaiša su Tubiu arba su Jacunsku. Nes anykštėnai kaip ir razumni žmonės, už atėjūnus nebalsuoja. Bet kažkas atsitiko su anykštėnais, kai rinko Gretą. Dažnas klausė, iš kur tiek durnių ant Anykščių, bet niekas neprisipažino. Dabar istorija pasikartojo dar baisesne forma, nes Greta bent jau buvo labai graži mergina. Tiesa, tikėtina, kad anykštėnai antrame rate atsitokės, nes už Tomiliną pradėjo agituoti fergizienės ir Alesionkos. Antra vertus, galgi bent 60 procentų anykštėnų supras, kad Tomilinas jau išrinktas, jau bus opozicijoje, taigi nei įstatymų kurs, nei Anykščiams padės, o balsuodamas už Tomą tik padidinsi Karbauskio širinskienių pulką. Taigi, bičiuliai, nėturime kito pasirinkimo, kaip tik balsuoti už Jovaišą, rinktis mažesnę blogybę.

  Prieš savaitę
 • Ej

  Nuoroda

  Bet rimtai, kodėl miestai balsuoja normaliai, o anykštėnai renka valstietį? Nebūkim lūzeriai, balsuokim už krepšinio žvaigždę, tikrą anykštėną Jovaišą.

  Prieš savaitę
 • Kazkas rašė

  Nuoroda

  Geriau sūnus gėjus,nei seime anükas ! Parodo kiek įgryso lanzergizmas su koncervais .

  Prieš savaitę
 • Rasa

  atsakymas į: Kazkas rašė Nuoroda

  Kaip gali įgrįstai konservatoriai, jeigu jie ne valdžioje? Norėjai pasakyti, kad atsibodo valstiečiai su savo draudimais ir nesąmonėm!

  Prieš savaitę
 • Buvusi valstietė

  Nuoroda

  Partijoje buvau tol, kol valstiečių partija buvo normali partija, atėjus Karbauskiui tai jokia ne partija, o Karbauskio uab-as. Eilinis partijos narys neturi balso, viską sprendžia caras Ramūnas. Ar verta balsuoti už kandidatus, kurie klusniai kilnoja rankas pagal caro komandą? Leiskime valstiečiams galutinai pralaimėti, kad galėtume atsikratyti Karbauskiu ir laimėti kitus rinkimus.

  Prieš savaitę
 • Net Bebru portalo radijas skelbia

  atsakymas į: Buvusi valstietė Nuoroda

  "Krepšininke, juk LR Seimas ne užtarnauto poilsio vieta - atiduokime krepšininkui senelių pensionatą"

  Prieš savaitę
 • SEIMAS NORMALIEMS ŽMONĖMS, TURINTIEMS NUOMONĘ, TOMILINUI ATIDUOKIME KARBAUSKIO FERMAS. SEIMUI NEREIKALINGI RANKŲ KILNOTOJAI PAGAL KARBAUSKIO KOMANDĄ.

  Prieš savaitę
 • Tinta

  Nuoroda

  Ateina anūkas valdžion varism vėl užsienin

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau