Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje Tomas Tomilinas švelniai erzina savo konkurentą Sergejų Jovaišą.

 Reklamuodamas T.Tomiliną, Lietuvos Respublikos Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis sako: „Rinkitės aktyvų Seimo narį, kuris telkia bendram tikslui, turi aiškias pažiūras ir dalyvauja svarbiausių valstybės sprendimų rengime. Politika tai ne sportas ir ne pramoga.“
Priminime, jog prieš pirmąjį turą T.Tomilinas ir jo komandos nariai - „valstiečiai" Antanas Baura, Dominykas Tutkus ir Regina Patalauskienė - reklaminiame filmuke mėtėsi krepšinio kamuoliu.
S.Skvernelio žodžiai - „Politika tai ne sportas ir ne pramoga“ - galėtų būti interpretuojami kaip požiūris, jog pirmoji T.Tomilino reklama buvo tik žaidimas, tačiau panašu, kad visgi atsargiai „kandama“ buvusiam krepšininkui, konkurentui antrajame rinkimų ture S.Jovaišai.

Beje, S.Jovaiša, regis, nenori ne tik į ironiškas oponento replikas atsakyti, bet ir diskutuoti apie šalies ateitį. Konservatorius atsisakė dalyvau ir Laisvės TV, ir "Žinau ką renku", ir LRT debatuose.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užsak. Nr.955