Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Troškūnų parapijos klebono Sauliaus Filipavičiaus apeliacinio skundo nagrinėjimas Panevėžio apygardos teisme nukeltas į lapkričio mėnesį. Kunigas aukštesnės instancijos teismui apskundė Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmų sprendimą.

 Anykščių rūmų sprendimu S.Filipavičiui skirta 3 012 eurų bauda. Jis pripažintas kaltu dėl aplaidaus parapijos ir savo asmeninio ūkio buhalterijos tvarkymo.

S.Filipavičiaus baudžiamojoje byloje buvo ir trečiasis epizodas. Jis kaltintas vertimusi neteisėta finansine veikla, tačiau dėl šio epizodo kunigas buvo išteisintas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • net įdomu kada ateis tas laikas

  Nuoroda

  kai bažnyčiose bus pastatyti kasos aparatai ? Su tokiais teismų sprendimais - netolima ateitis jau !

  Prieš mėnesį
 • Gal?

  Nuoroda

  Gal geriau gerb.kunigas nebeieškotų "teisybės",nes per mažą baudą gavęs vis nerimsta?Niekam ne PASLAPTIS,kad apetitas pinigams DIDELIS,bet visur BŪTINAS SĄŽININGUMAS(kaip ten bebuvę...)tada nereikės mintį teismų slenkstį.

  Prieš mėnesį
 • Niekam

  atsakymas į: Gal? Nuoroda

  Nereikia kalbeti visu vardu.Pirmiausia reiktu pazinti nors kiek ta Zmogu, kad daryti isvadas. Pasirases vardu ,,Gal", tikriausiai net nera bendraves ir dar daro visiskai nteisingas isvadas visu vardu. Matyt, kazkoks interesas slepiasi...

  Prieš mėnesį