Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

Sekmadienį, šalia Anykščių rusų kapų stovėjo suniokotas automobilis VW"Passat". Sudaužyti visi šeši automobilio langai, priekiniai ir galiniai žibintai. Ant priekinių žibintų matyti raudono skysčio žymės. 

 

Anykščių rajono policijos viršininkas Jonas Cicėnas sekmadienį "Anykštai" sakė, jog informacijos apie suniokotą automobilį neturi.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Raudonas skystis

  Nuoroda

  tai gal čia kraujas ? Ateis gal tuoj laikai, kai žurnalistai parašys: " ...automobilio viduje rasta daug raudonos mėsos su oda, permirkusios raudoname skystyje " ? Automobilis išdaužytais šešiais langais stovi kelios dienos, bet policija neatvažiuoja - nes neturi informacijos ? :-)

  Prieš mėnesį
 • Na

  Nuoroda

  Ka eilini karata Kovaldas izsirove ??????????????????????????????????

  Prieš mėnesį
 • Ar

  Nuoroda

  Rašo kad ir šiandien dar tebestovi automobilis ,bet tai ar kas pasidomėjo tai kur yra jo savininkas - vairuotojas ? Gal po velėna pakištas nieks apie tai nepagalvojot .

  Prieš mėnesį
 • Mindis

  Nuoroda

  Ten kur prastas apšvietimas, visada atsiras jaunimui ka nuveikti

  Prieš mėnesį
 • Girinis

  Nuoroda

  Buvo vakar ir policija...,bet masina ir siandien tebestovi ...,

  Prieš mėnesį
 • Na

  Nuoroda

  Narkotiku prekybos grimasos. Bet ateina Laisves partija, gal nebereikes prie rusu kapu prekiauti, bus galima tiesiog turguje.

  Prieš mėnesį
 • Siaubas

  Nuoroda

  Vandalai atsirado ? Visus Pacukus susemt ir i belangę,pasedeję ,nekiš piršto prie svetimo .

  Prieš mėnesį