Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, kurie preliminariai užsitikrino 49 mandatus. Į Seimą per partijos sąrašą vėl pateks ir anykštėnas Sergejus Jovaiša.

Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seime turės 32 atstovus. Potencialūs konservatorių partneriai Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija iškovojo atitinkamai 12 ir 11 mandatų. Šios trys partijos ketina formuoti valdančiąją daugumą. Koalicijoje Seime jos gali turėti 72 balsus iš 141.

 

S.Jovaiša porinkiminiame Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų sąraše užėmė 37-ąją vietą. Konservatoriai daugiamandatėje apygardoje iškovojo 23 mandatus. Jau pirmajame ture rinkimus savo apygardoje laimėjo Ingrida Šimonytė. S.Jovaišai užteko, kad 13 aukščiau jo sąraše esančių partiečių laimėtų antrąjį rinkimų turą. O rinkimų nugalėtojais tapo gerokai daugiau partijos viršūnės atstovų. Partijos sėkmė rinkimuose garantavo, jog S.Jovaiša trečią kadenciją dirbs Seime. Visus tris kartus į parlamentą jis pateko per partijos sąrašą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Va tokie,,,,

  Nuoroda

  Kiaules akim tik ir gali būt koncervai,,,jiems tas pats kad žmones nekenčia,,,,sedes parazituos seime ,kad tik jevrus ir koncelerines susibviebt.Kas jimes ,o tokie Kaip jovaiša išvis ar atsimena už ka rankas kilnojo ? Na už babajus Taip ?

  Prieš mėnesį
 • Vytautas Janulis

  Nuoroda

  ŠLYKŠTU.
  GYVENTI MAN
  TĖVAIS
  LIETUVAI

  SERIOŽOS
  LIETUVOJ
  KA MAN DARYTI LIANGERGINAI
  PASIKARTI VARDAN
  PARSIDAVĖLIO
  J O V A I S O S
  ir kovoti užm
  LIETUVA
  KGB jovaisiniai ir lianberginiai valdo MUS
  Tokia tiesa ir ju LIETUVA
  ATSAKAU.
  O JŪS GALVOKITE.
  SĖKMĖ

  Prieš mėnesį
 • Linkiu Sėkmės

  Nuoroda

  O tu PASITYČIOJAMAS lietuvos.
  GĖDA.
  Atseikės tav... šytas MIKYTAS liandzbergių KLIKA
  SLYKŠTU JŪS DĖKA GYVENTI ČIA ir LIETUVOJ
  ..........atsiprašau ž vemiu.
  bet GYVENU
  nors Jovaisa man GYVENYMO DZIAUGSMĄ REGULIUOS.............................
  PASIŽADU NEKENTĖSIU
  GYVENK MANO MAMOS SASKAITA
  seimo viešbutyle
  Maaamaaaskursta.
  Prakeiktas ATSARGINIS.

  Prieš mėnesį
 • Melburnas

  Nuoroda

  , turintis 5 milijonus gyventojų buvo tapęs šalies antrosios susirgimų bangos epicentru: ten naujų per parą registruojamų užsikrėtimo atvejų skaičius rugpjūtį buvo perkopęs 700. Miestas kuriame buvo net komendanto valanda, labai griežtos karantino sąlygos, net ir šiuo metu nenustoja optimizmo su Covid-19 antra banga.....
  Deja, mūsų LT teturinčioje tik apie du milijonus gyventojų ir viršijus dienos užsikrėtimų skaičių per dieną 700 - prioritetas "valdžios dalybos" pirmesnis !
  Kuo taip įpatingas tas valdiškas "Paršiukų lovys" - kurio dalybos nesibaigia nei dieną, nei naktį ? Vyksta arši kova, baisesnė nei karo metu. Vieni laimėjo, kiti pralaimėjo, o pastarieji bando rasti kompromisą prieš konkurentus sudarydami bendrus būrius ("koalicijas"). O karui pasiruošę, net nebesupranta prieš ką reikės kariauti ? Vieni bando užsitikrinti geras "užtarnauto poilsio" vietas, kiti sieja savo verslus su pinigų nepraradimu, "pjaunasi kaip šunys" ir vis dar kerštauja vieni kitiems,....bet,....:-)
  Bet nemato, kad priešas jau čia pat mūsų kieme, prie mūsų durų, kuris smogs visa savo nevaldoma jėga jau šių metų pabaigoje ir ateinančių metų pradžioje ?
  Laisva šalis, laisvas pasirinkimas ? Malonu, kai dar šalies ~40% gyventojų ("rinkėjų") vis dar trykšta optimizmu ir renka tuos "karo generolus", ir nesupranta, kad kariauti su tariamu priešu mes turėsime patys, o mūsų "generolai" liks tik nuošalyje, stebėti situacijos besigirdami "priešo" suvaldymu, paskirdami tik sau premijas už kovą....?

  Prieš mėnesį
 • tik pas mus

  Nuoroda

  niekas neisrenkarenka o seime ,dyvu dyvai

  Prieš mėnesį
 • anykštėnei

  Nuoroda

  jokia nauda ar garbė,kad Seime sėdės Anykščiuose gyvenantis asmuo,kažkada labai seniai buvęs krepšininkas.Na ir kas iš to?Kodėl baigęs sportininko karjerą niekur dorai neužsikabino tuo labiau nerodė noro treniruoti jaunus,juk kažkokios patirties turėjo?Prie a.a Brazausko dirbo kazino,bet ir ten kažkaip ilgai neužsibuvo...O Seime juk "nepersidirbama"...Tad didelio džiaugsmo gal ir nederėtų jums rodyti?

  Prieš mėnesį
 • Auuu

  Nuoroda

  Meras dar dalyvauja politiniam gyvenime ar jam Jovaišą pernelyg menkas partietis, kad būtų vertas kažkokio komentaro?

  Prieš mėnesį
 • Faktas kaip blynas!

  atsakymas į: Auuu Nuoroda

  Meras turi atsistatydinti, nes jo remiamas kandidatas žiauriai pralaimėjo rinkimus

  Prieš mėnesį
 • Ausra

  Nuoroda

  Kodel neraso kiek balsu surinko Jacunskas ?

  Prieš mėnesį
 • Pagarba krepšiniui

  Nuoroda

  Šlavėnai tikrai pagarbiai nubalsavo už krepšininko vardą net 60% ! Traupio apylinkėj ne kažin ką pagelbėjo mero agitacija ? Na o Šoveniuose (24 %), Šeriuose (28%), Svirnuose (29%), bei Raguvėlėje (24 %) ir Auleliuose (26 %) - tai mano linksmoji reklamytė pasidarbavo ...!
  Rėkavau dvi savaites: "Atiduokime krepšininkui sporto salę ! " . Nors ir "padėjau" ~ 800 rinkėjų pakeisti nuomonę, mano pastangos nuėjo veltui !
  Ir šioje situacijoje mes bejėgiai...,Laimėjo žmogus loterijoje - tegu džiaugiasi "oria" pensija. :-)
  O pagal abiejų kandidatų apsireiškimą spaudoje, tai - "Lojosi abu kaip šunys, kaži ar tame bendrame garde abu nesusipjaus... ?" :-)

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau