Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

Anykščių L. ir S.Didžiulių viešoji biblioteka Istorijų dvareliui atsirinko kuratorių. Konkurse šioms pareigoms užimti dalyvavo net 7 pretendentai.


Kvalifikacinius reikalavimus atitiko 4 pretendentai, su kuriais buvo tęsiamas pokalbis.
Bibliotekos direktorius Romas Kutka sakė,kad kuratoriaus pareigybė Istorijų dvareliui įsteigta atsiradus vienam laisvam etatui.
Kol kas naujojo Istorijų dvarelio kuratoriaus personalija neatskleidžiama. R.Kutka sakė, kad būsimas darbuotojas "dar galvoja". Tai bus ne bibliotekos darbuotojas, moteris.
Istorijų dvarelio kuratorius darbą pradės lapkričio pradžioje, jis kurs, įgyvendins ir vertins reklamos bei veiklos organizavimo planus ir projektus.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • O gal ..

  Nuoroda

  Jovaišos sesuo bus ?

  Prieš mėnesį
 • Ona

  atsakymas į: O gal .. Nuoroda

  Kas bus tą ir mylės:)

  Prieš mėnesį
 • Pamąstymui

  Nuoroda

  Kiek teko girdėti, tai tikrai buvo neatsižvelgta į kvalifikacinius reikalavimus, patirtį. Keistai skamba, kad žmogus, pretenduojantis į pareigybę, po išrinkimo " dar galvoja" ????. Eilinį kartą iesiog kuriamas spektaklis. Skaidrumo - 0 .

  Prieš mėnesį
 • Magdutė

  Nuoroda

  Reikia tik pasidžiaugti savivaldybės biblioteka ir jos vdovo gebėjimais šiais laikais, kai gyventojų ir aptarnaujamų skaitytojų skaičius vis mažėja, išlaikyti fisus filialus su darbuitojais, oatalpomis ir fondais, bei sėkmingai vystyti naujai įsteigto filialo veiklas, plečiant komandos sudėtį. Pripažinkime, kad ne kiekvienas Anykščiuose tokį ūkį turintis vadovas sugeba išsilaikyti ir išlaikyti darbo vietas, ypaš įvestų apribojimų įtakoje dėl Covid-19 poveikio šalyje .

  Prieš mėnesį
 • Kokia?

  Nuoroda

  Kokia prasmė slėpti pretendento pavardę?O gal tai vieša paslaptis?Kutkai nevertėtų slapukauti,nes dar didesnę intrigą daro.Gal "tą"moterį nori apsaugoti nuo komentarų?Tikriausiai "ta"moteris iš jo aplinkos ir nelabai tinkama naujam etatui?

  Prieš mėnesį
 • Tai ko bijo, jei bijo, tai normaliai nėra.

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Kodėl Tubis normalius vadovus išmėtė, pensininkus išmėtė, o kėgėbistus paliko?

  Prieš mėnesį
 • Poniai ir ponės komentratoriai! :)

  Nuoroda

  Kažkaip silpnokai, be polėkio ir fantazijos, jūs aplojate Romą Kutką ir jo biboilteką su dvareliu... Ant Tubio pavarote geriau! Kas yra? Išsisėmėte ar ką?

  Prieš mėnesį
 • Tubis ne tik buvęs komunistas, bet ir atsisakęs tarti Dievo vardą. Todėl ji galima keikti, tyčiotis kiek nori. Nes už tai negresia jokia Dievo bausmė ar karmos taškai.

  Prieš mėnesį
 • Donaldai,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Susipykai su buvusiu šefu?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau