Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

Šį antradienį laikraštyje "Anykšta" pašnekovai pasisakė, ką mano apie sėkmingai Seimo rinkimuose pasirodžiusią Laisvės partiją ir jos programines nuostatas - įteisinti homoseksualių asmenų santuokas, dekriminalizuoti narkotikus ir įteisinti kanapių vartojimą.


" Man atrodo, kai teiginius apie gėjų santuokas, narkotikų įteisinimą, išima iš konteksto, jie skamba vienaip, bet kai žiūri į bendrą partijos programą, viskas galbūt turi kitokią esmę", - svarstė "Anykštos" kalbinta Anykščių rajono tarybos narė, Kęstučio Tubio visuomeninio rinkimų komiteto narė Dangira Nefienė.

 Ką šia tema mano anykštėnas Donaldas Vaičiūnas, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė ir kiti pašnekovai - skaitykite šio antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kur dingo

  Nuoroda

  Svėdasų Mesijas su savo nuostaba?
  Kelintoje serijoje išlys?

  Prieš mėnesį
 • Pleištas?

  Nuoroda

  Manau koalicija su tokiais radikalai per 4 metus suskaldys konservatorius.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Man atrodo kad La nsbergis nusigreze, o jus bobos ka norit ir darykit . jis tur but nesitikejo tokia kolicija bus

  Prieš mėnesį
 • Kaiptik

  Nuoroda

  Konservatorius smegenuotoji Rasa ir puola Maskva ar rusai

  Prieš mėnesį
 • SodomaGomorija

  Nuoroda

  manau sventvagiska tokiai partijai vadintis Laisves vardu..nes zmones vistiek vadins tokiu,kokiu tokia partija verta is tikruju vadintis

  Prieš mėnesį
 • Ank

  Nuoroda

  Buvo vagiu, melagiu o dabar bus ir py.... isvis lietuva pasiekia po truputi dugna!!!!

  Prieš mėnesį
 • Vidas

  Nuoroda

  Net ir laisvės partija geriau už karbauskių ir širinskienių valstiečius

  Prieš mėnesį
 • zmogus

  atsakymas į: Vidas Nuoroda

  prie valstieciu buvo visai neblogai, bet nesuprantu kas dedasi smegenynese tu, kurie balsavo uz konservus? gal dar kokia imone, kaip Mazeikiu nafta lyko parduoti uz 1 eur, ar dar koki surudyjysi laiva atitempkim i Klaipeda, ar dar sklypu po 1 eura Vilniuje yra?

  Prieš mėnesį
 • Rasa

  atsakymas į: zmogus Nuoroda

  Kurie balsavo už konservatorius tai smegeninėse smegenys. Žiūrėkite, kas balsavo. Išsilavinę miestų žmonės. O kas balsavo už valstiečius? bemoksliai, pašalpiniai, kurių smegeninėse tikrai tuščia, tada tą tuštumą užima Maskvos ir Naisių propagandos klišės. Tai iliustruoja ir komentatoriaus komentaras, kuriame 9 gramatinės klaidos. Labai gaila, kad Anykščiai atsidūrė tarp kvailiausių rajonų rinkėjų, kurie balsavo už valstietį

  Prieš mėnesį
 • Ger ponia

  atsakymas į: Rasa Nuoroda

  Pasiskaitykit kokį pilną pasiūlymų paketą pateikia Laisvės partija ir liberalai, o tada kalbėkit kas protingas, o kas ne.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau