Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Seimo rinkimuose Laisvės partija iškovojo 11 mandatų. „Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ką jie mano apie šią partiją. Ar tai dar vienas populistinis darinys, koks buvo pramogų pasaulio atstovo Arūno Valinsko suburta Tautos prisikėlimo partija, ar rimtas politinis judėjimas?  Taip pat domėjomės, kaip pašnekovai vertina Laisvės partijos siekius Lietuvoje įteisinti gėjų santuokas, dekriminalizuoti narkotikus ir įteisinti kanapių vartojimą.

 Donaldas VAIČIŪNAS, Anykščių socialinės gerovės centro darbuotojas:

- Laisvės partija - toks kaip iš giedro dangaus nukritęs reiškinys. Manau, kad tos trys moterys, kurios formuos Vyriausybę, tarp kurių yra ir Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, kažkip sugebės valdyti tokiu būdu, kokio dar nebuvo Lietuvoj.
Vertinant Laisvės partijos programines nuostatas dėl  homoseksualų santuokų, tai vertinu neigiamai. Šeimos samprantą aš suprantu kaip vyro ir moters santuoką. Būsiu nepopuliarus, bet renkuosi vyrą ir moterį. Vyro ir vyro arba moters ir moters santuoka man kažkaip atrodo nepriimtina vien dėl vaikų. Neįsivaizduoju tokiose šeimose augančių vaikų. Tai atrodo kaip koks „baubas“, jei mes pasieksime tokį lygį, manau, šeimos vertybės nukentės.
Dėl lengvų narkotikų, marichuanos - tai nėra pats geriausias žingsnis. Nuo lengvųjų narkotikų prasideda sunkesni narkotikai.
Laisvės partijos programinės nuostatos atrodo bauginamai. Jeigu jas bus bandoma įgyvendinti, mane tai „muša iš vėžių“. Aišku, laikas parodys, ar konservatoriai sutiks su tokiomis nuostatomis. Manau, kad to suderinamumo Laisvės partija nepasieks, nes konservatoriai nebus už tai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • sake žvakes gamins

  Nuoroda

  a tai ar gamina ?

  Prieš mėnesį
 • Už šeimas

  Nuoroda

  Ant sienos gaidys labai gražus (:

  Prieš mėnesį
 • Ne politinis

  Nuoroda

  Bažnyčiai reikia didesnio vaidmens šiuo atžvilgiu .Bažnyčios vaidmuo baigiasi tik sakramentais ? O kur šeimos vertybių klausymas ? Dvasininkija tyli ....tik popiežius kažką pasako .

  Prieš mėnesį
 • Jo bus..

  Nuoroda

  Koncervai bus už viską ,kad tik valdžioj sedet .

  Prieš mėnesį
 • p Elenai

  Nuoroda

  Prašau ne iškreipti popiežiaus minties . Informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme Francesco 2020 m. spalio 23 d. Žiniasklaidoje šiuo metu intensyviai aptariamos režisieriaus Jevgenijaus Afinejevskio filme Francesco išsakytos Popiežiaus mintys apie būtinybę neatstumti homoseksualių asmenų atspindi nuolatinį Šv. Tėvo norą padėti asmenims, atsidūrusiems sunkiose situacijose. Bažnyčios nariai kviečiami nepažeidžiant tikėjimo ir Bažnyčios mokymo jautriai ir neabejingai pažvelgti į tuos mūsų bendrabūvio atvejus, kurie reikalauja įsiklausymo ir supratimo. Minėtasis filmas dabartinio Bažnyčios mokymo nekeičia. Lietuvos vyskupų konferencijos informacija

  Prieš mėnesį
 • Teisingai

  Nuoroda

  Ką nori priauginti iškripeliu ar taip jų maža, šeimoje turi būti abu tėvai ir tėvas ir motina kitaip ir auga gaidžiai vyt ją iš seimo vien apie tokuas durnas kalbas tegul suayga ir susitvarko protelis visgaidžiam

  Prieš mėnesį
 • Ha

  atsakymas į: Teisingai Nuoroda

  Kas bandė girti gaidį ant Senukų sienos

  Prieš mėnesį
 • Faktas

  Nuoroda

  Iš vagiančių bičių spiečiaus išliko tik Alfrydas, Donaldas ir Nefienė. Tikros pilkosios bitelės. Kitos išsilakstė...

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Labai protingai pasakyta , sunku isivaizduot- du vyrai isivaikina vaika ,koks tada vaiko gyvenimas bus ..........?

  Prieš mėnesį
 • Labai paprastai

  atsakymas į: Algis Nuoroda

  Jonas tete
  Algis mama

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau