Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

Aiškėja pirmosios sumos, kiek šiemet Anykščiams kainuos atidaryti Kalėdų rezidenciją.


Anykščių rajono tarybai pateiktame sprendimo projekte rašoma, kad Kalėdų senelio peronažo atlikėjui bus sumokėtas 2 tūkst. Eur dydžio autorinis atlyginimas.1,1 tūkst. eurų numatyta išleisti Kalėdų senelio buveinės scenografijai, 0,5 tūkst. eurų -  renginio viešinimui, 0,1 tūkst. eurų autoriniam mokesčiui už muzikinį apipavidalinimą.
Taip pat numatyta 2,5 tūkst. eurų išleisti  kondicionavimo sistemos įrengimui Istorijos dvarelyje, kuriame ir įsikurs Kalėdų rezidencija.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tikras

  Nuoroda

  Kokia dar rezidencija. Melskimės, melskimės, melskimės...

  Prieš 4 savaičių
 • Jurgis

  Nuoroda

  Kalėdų seniu bus pernai metais buvęs rokiškėnas

  Prieš mėnesį
 • Cekava

  atsakymas į: Jurgis Nuoroda

  Taip išeina, kad iš anksto sutarta ir susitarta. Tai jau kiti tokių personažų atlikėjai nebegali dalyvauti su paslaugų pasiūlymais??? Ar čia kaip su Anykščių ligonine, kurioje gali direktoriauti tik vienintelis daktaras- prezidentas, Kalėdų rezidencijos sumanytojas? :)

  Prieš mėnesį
 • Jo, jo

  Nuoroda

  Būtinai reikia kondicionavimosistemos, o tai visos dekoracijos iš dirbtinio sniegos sutirps ir paslaugas teikančiam Kalėdų senio personažo atlikėji gali būti šilta su kailiniai.
  Dabar jau lauksime paslaugų įsigyjimo konkurso ir kvietimo teikti šitas unikalias paslaugas savivaldybei.

  Prieš mėnesį
 • Kas?

  Nuoroda

  Įdomu kas bus tuo Kalėdu seneliu,nes uždarbis labai viliojantis?

  Prieš mėnesį