Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Lankyti artimųjų kapus yra neatsiejama mūsų tautos tradicija, tačiau šiemet ji gali būti ir sulaužyta.
Ar šiemet dėl COVID-19 pandemijos Jums  pavyks nuvykti į kapines ir uždegti žvakę ant artimųjų kapų?
Kaip žadate praleisti ilgąjį Vėlinių savaitgalį?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jadze iš Svedasų

  Nuoroda

  Aš artymu žmanių kapelius lunkau ir tvarkau visu laiku, nelaukiu Visų švintųjų ir Velinių. Tai man jokie virūsai negresia. Nėra reikalo laukti lapkričia mėnesia ir visiem prie kapų pulti. Ale dauguma žmanių nori pavaidinti, kad labai rūpinas nabašnykais ir veža glėbius gelių, žvakių, ilgiausiai būna kapuos, rauda, meldžiasi Rajkia labjau gyvais rūpintis, a ne tadu, kai žmgus numyršta.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  Nuoroda

  Neuždrausta, o reikia kapus tvarkyti visą laiką ir ten būnant pagerbti mirusiuosius, o ne rodytis per lapkričio 1 kieno daugiau žvakių kieno žvakidės didesnės ar gėlių daugiau juk gyvenimas tai kelias į tamsią naktį vėliau ar anksčiau visi ten nukeliausim su saule negyvensim

  Prieš mėnesį
 • ES skolinti milijardai pasibaigė

  Nuoroda

  Nebeliko ko ir drausti ? Va ir viruso "suvaldymas" ! Nebėra ir premijų iš ko pasiskirti ?

  Prieš mėnesį
 • o kai premiju nebėra

  atsakymas į: ES skolinti milijardai pasibaigė Nuoroda

  tai nebėra ir ko valdyti !

  Prieš mėnesį
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Būtinai reikia lankyti kapus. Jei nelankysim dabar savo artimųjų kapų, kas lankys mūsų kapus, kai išeisime? O ta prakeikta korona taip plinta, šienauja žmones. Jau ligoninėse vietų nebeužtenka, pasigirdo kalbos per TV, kad bus pasirenkama ką gydyti, ką guldyti ligoninen, o ką palikti. Žinoma, kad bus palikti likimo valiai seni pirdylos, nes jie vadinami neperspektyviais ligoniais.

  Prieš mėnesį
 • Kapų Sargas

  Nuoroda

  Keista mada visiems grūstis į kapines lapkričio 1-2 dienomis. Artimųjų kapus reikia tvarkyti. prižiūrėti, lankyti ištisus metus, nelaukti lapkričio mėnesio. O išeina taip, kad mėnesių mėnesiais lapai stovi apleisti, piktžolėti, o per šitas šventes puolama tvarkyti. Kiti važiuoja į kapines vien dėl to, kad nori pasirodyti prieš gimines, draugus., kolegas. Dar kai kas baliavoti sugalvoja, didžiausias išgertuves rengia. Šiemet tai daryti labai pavojinga, bet kiek žmonių saugosi ? Drausk nedraudęs, o lietuviai kietakakčiai vistiek savo darys, jokių taisyklių nepaisys.

  Prieš mėnesį
 • kas gali trukdyti

  Nuoroda

  nereikia su kiekvienu sutiktu glamonetis, nesvarbu kad Laisves partija laimejo, O kauke galima ir uzsidet, nemirsim juk del to

  Prieš mėnesį
 • Kodėl rinkimams netrukdė, o vykti į kapinęs trukdys?

  Prieš mėnesį
 • O kodėl sakote kad trukdys ?

  Nuoroda

  Neužrakinsite juk kapinių ?

  Prieš mėnesį