Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Lietuvos gyventojų genocido centro ir rezistencijos tyrimo centras kartu su Anykščių rajono savivaldybe Svėdasuose, Bronės Buivydaitės aikštėje, planuoja pastatyti Svėdasų krašto partizanų atminimo įamžinimo ženklus. Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Kęstutis Indriūnas, įvertinęs ženklų statymo projektą, ragina Svėdasų centre neįrenginėti dar vienų kapinių. Kol kas apie partizanų įamžnimo projektą mažai yra girdėję ir patys svėdasiškiai.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kokios Svėdasams reikėtų centrinės aikštės ir ką jie mano apie naują sumanymą įamžinti partizanų atminimą.

 Sonata VERŠELIENĖ, VšĮ „Sveikatos oazė“ direktorė, svėdasiškė:

- Girdėjau apie idėjas Svėdasuose įamžinti partizanų atminimą. Aš pritariu tokioms mintims.Tai būtų ir kaip pagarbos vieta, ir naujas Anykščių krašto lankytinas objektas, šaulių, skautų ar karių susibūrimo vieta.Tai tik paskatins bendruomenės bendrystę.
Atminimo vieta miestelio centre nėra kapinės. Tai normali patirtis, tokių vietų yra labai daug kitų miestelių ir miestų centruose.
Kalbantiems, kad geriau vietoje partizanų atminimo ženklų įrengti vaikų žiaidimų aikštelę, galiu pasakyti, kad vaikams tokių vietų Svėdasuose yra ir, duok Dieve, tegul žmonės tik jomis naudojasi.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Audrius

  Nuoroda

  Paminklu galima daug pristatyti, bet visi, kurie už paminklus tegul nepamiršta pasodint geliu, palaistyt, nuravet, sugrebt lapus, o nelaukia viešuju darbu darbuotoju. Daug nesutvarkytu partizanu amžinojo poilsio vietu, gal pirmiau jomis pasirupinkite. Pasiklauskit senuju Svėdasu gyventoju.

  Prieš 3 mėnesių
 • afb

  Nuoroda

  manau rastume ir nusipelnusių žmoniu, kuriuos galima būtų įamžinti. apie tuos, tai puikiai žinom ką jie veikė ir ką jie darė. ir jokio paminklo manyčiau jie nenusipelnę.

  Prieš 3 mėnesių
 • Šaunuolė

  Nuoroda

  Šaunuolė Sonata Veršelienė ! Tik gaila, kad tokių inteligentiškų , kultūringų, puoselėjančių istorinę atmintį, savo lietuvišką savimonę ir savivertę asmenybių nebe daug mūsuose belikę.

  Prieš 3 mėnesių
 • Burokas Ridikas

  Nuoroda

  Tai gal partizanams kiekviename kaime pastatykim po tris paminklus. Manau,kad jie naktimis apsilankė kiekviename kaime ir ne vien gerais tikslais.

  Prieš 3 mėnesių
 • neliustruotam kagėbistui

  atsakymas į: Burokas Ridikas Nuoroda

  Ką burokėli raudonasai, sapnuojasi nekaltai nukankinti, išžudyti, ištremti "buržuaziniai nacionalistai'? Bijai, kad išliustruotas gali būt?

  Prieš 3 mėnesių
 • ciakas

  Nuoroda

  o gal amfibiją centre rimtai ir Kęstutį garbinantį bangenį:):):)?

  Prieš 3 mėnesių
 • svarstyti reikia

  atsakymas į: ciakas Nuoroda

  Tik gyviems kosmonautams stato paminklus. Bet paklausius kalbų, jis primena kosmonautą. Bet geriau prie Bangenio, šalia plytelių, kurių analizavimas kainavo 4000 eurų.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ciakas

  atsakymas į: svarstyti reikia Nuoroda

  O gal pervadint baseiną iš bangenio į kestbangenis?

  Prieš 3 mėnesių
 • Mama

  Nuoroda

  Nieko prueš partizanų pagerbimą, bet klausimas - o kur yra vietų vaikams pažaisti Svėdasuose? Žinome tik vaikų darželyje...

  Prieš 3 mėnesių
 • Algirdas

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Paskaitykite savivaldybės įstaigų tinklapyje, ten ir L.irS. Didžiulių viešoji biblioteka, Svėdasšų filialas pristato veiklas su vaikais ir gimnazija . Be to yra miestelio bendruomeninė organizacija - Svėdasų asociacija, kuri pagal projektus susikūrusi materialine bazę dabar gal ne tik laidojimo paslaugomis užsiima, turi įrengtas patalpas kultūros centre dėl žaidimų ir laisvalaikio, kur šalia yra saugi kiemo aikštelė. Ar nežinojot? Klauskite seniūnijoje, gal parodis kaip rasti.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau