Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Šiemet dėl koronaviruso pandemijos ir šalyje įvesto karantino Anykščiuose kalėdinė mugė persikels į virtualią erdvę, rašoma Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje.


"Kuo ji bus išskirtinė? Tiesiog ji vadinsis „Kalėdinė mugė kitaip“ ir persikels į virtualią erdvę... Patikėkite, nors ir kitaip, bet čia rasite viską, ko reikia tam, kad galėtumėte susikurti nepakartojamą šventę sau ar rasti mielą ir originalią dovanėlę savo artimajam. Unikalūs rankų darbo gaminiai, dovanų kuponai, knygos ir dar daugiau staigmenų!", - skelbiama pranešime.
Kalėdinės mugės dovanų asortimentą galima sekti Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro internetinėje svetainėje. Jas pirkėjams žadama pristatyti paštu arba bus galima atsiimti patiems.
Kol kas pirkėjams siūlomi kalėdiniai rinkiniai su Anykščių prekiniu ženklu,medus, arbatos bei vonios reikmenys.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Julija

  Nuoroda

  Dešrų sūrių kūčiukų bus?

  Prieš 4 mėnesių
 • oooo

  Nuoroda

  Oooo, matau Gerdos rankomis kurtą Anykštį:), Puiki idėja, nuostabi dovana, geras siurprizas:)

  Prieš 4 mėnesių
 • Zosė smailianosė

  atsakymas į: oooo Nuoroda

  Kokį honorarą moka savivaldybė suvenyro kūrėjai?
  Dėl puodelio tai aišku, kad kitur gali už 2€ nusiprkti, o čia už du daktus ir šiškas 13 €. Smagus uždarbis turi būti :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Valdžiažmogiai gudrauja

  Nuoroda

  Pasinaudodami esama pandemijos padėtimi - bandys pasidaryti pelną ir "prastumti" užsisenėjusias prekes, kurių jau nebeperka turistai !
  Turistai nebeperka, bandys prakišti vietiniams ?
  O jei savivaldybės valdžiažmogiai dosnūs rajono gyventojams būtų - informuotų, kad labai nesunku spauzdintuvu atsispausdinti Anykščių ligotipą ne tik ant puoduko, bet net ir ant šaldytuvo, ar klozeto.... Reikia tik išsirinkti logotipą, jį pažymėti, įdėti į spausdintuvą logotipinio popieriaus lapą ir paspausti "print"...
  Belieka tik išsiskirpti ir priklijuoti....
  Anykštėnai, nesileiskite būti mulkinami !

  Prieš 4 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone savivaldybės kultūrinių strategijų ir komunikacijos specialistai nevisai supranta Anykščių reprezentavimo stategiją. Labai rėžia akį noras pasipelnyti per nepelno siekiančią savivaldybės įstaigą TVIC, kurios internetinėje parduotuvėje siūlomi dovanų rinkinukai - pvz.Nr.2, už tikrai užaukštintą kainą, tarsi tai būtų autoriniai meno kūriniai. Beje, darytina prielaida, kad puodelis su Anykščių simbolika pagamintas už biudžeto pinigus, pagal tikslinę viešinimo programą ir manytina, kad jis skirtas platinti nemokamai, o jeigu pardudamas tai turėtų būti be prekybos antkainio.
  Na, bet tai tik mano pamastymai, kitų komentatorių patyčioms kelti ir neatsakingai reikšti komentarus viešoje erdvėje. Būkite visi sveiki ir turėdami galimybę, paremkite savivaldybės įstaigas, kad jos neužsidarytų šiuo sunkiu Lietuvai metu, pirkdami siūlomas dovanas. Mums visiems svarbu išlaikyti funkcionuojančias darbo vietas, ypatingai dirbančias turizmo paslaugų srityje.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigis

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Akivaizdu, kad nepelno siekiančių kultūros įstaigų pas mus sunkiai rasi, nes dauguma kryžminamos su turizmu, tariamu turistų antplūdžiu. Pvz. į bibliotekos dvarelį tik už pinigus pateksi (su menkom išimti), edukacijos mokamos, kalėdinė rezidencija irgi labdara neužsiima... Ir taip su pagreičiu kultūra tampa pritemptu versliuku, tenkinančiu susireikšminusių personų ambicijas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Taigis Nuoroda

  Turime prisiminti gerbiamo mero pasakytus faktus, kad apie 60% jo ir savivaldybės pavaldžių įmonių darbuotojų išsilaiko iš turizmo. Taigi viešųjų paslaugų įstaigos dauguma priskiriamos turizmo sferai. Nesvarbu ar paslaugos gavėjas yra Anykšių miesto gyventojas, mokantis visus mokesčius į savivaldybės biudžetą ar vaikas iš rajono gyventojų šeimų, dar neturintis pajamų ar atvykęs turistas iš kitur ir naudojantis čia sukurtą infrastruktūrą ir teikiamas paslaugas, kur aptarnaujantis personalas išlaikomas dauguma iš rajono biudžeto lėšų.
  Reikia priminti, kad bent dvi politinės partijos rinkimų metu kalbėjo ir žadėjo įvesti programą su anykštėno kortele. Tačiau pažadai, panašu kaip su praeitos kadencijos valdančiųjų pastatyti pilį, nueis į nieką... pasiteisinant, kad yra svarbiasnių darbų.

  Prieš 4 mėnesių
 • Partinė

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ne be reikalo Darbo partija atsikratė Donaldu. Jam padorumas ne vertybė, tas matėsi ir anksčiau

  Prieš 4 mėnesių