Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (4)

Pirmosiomis šios savaitės dienomis Anykščių rajone kasdien buvo registruojama tik po kelis naujus susirgimus koronavirusu, bet penktadienį susirgimų skaičius kaip reikiant „užderėjo“ - per parą registruoti net 22 nauji susirgimai. Iš viso rajone penktadienį, lapkričio 27-ąją, sirgo 101 asmuo.

 

Anykščių rajono vicemeras, Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas Dainius Žiogelis „Anykštai“ sakė, jog daugėja susirgimų anksčiau skelbtuose židiniuose - UAB Anykščių komunalinis ūkis, UAB „Jara Jums“, Anykščių pirminiame sveikatos priežiūros centre, UAB „Anykščių ratas“ . Serga ir vienas Anykščių ligoninės gydytojas, o 7 ligoninės medikai yra izoliacijoje.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • gydytojai

  Nuoroda

  Gal priemonių ir yra ,bet jos arba sukompostuotos ,ar susilosuotos ,bet darbuotojų jos nepasiekia.Deja taip yra.

  Prieš mėnesį
 • gydytoja

  atsakymas į: gydytojai Nuoroda

  Gal gana rašyti nesąmones.Apsaugos priemonės prieinamos visiems darbuotojams,tik reikia naudoti.O jeigu nesugebi užsidėti-tavo problema ir atsakomybė.

  Prieš mėnesį
 • Studentė

  Nuoroda

  Kodėl ligoninė negauna naujo įstaigos vadovo? Kiek gali pavaduot 70- metis senukas...

  Prieš mėnesį
 • Ernesta

  Nuoroda

  Viską valdo pinigai. Viskas tuo pasakyta.

  Prieš mėnesį
 • Samanta

  Nuoroda

  Kur ten neplis virusas, jei atėjus į Anykščių PSPC pačios darbuotojos nenori dėvėti kaukių, dėvi jas panosėje ir dar klausia ar nepyksit jei aš kaukę nusiimsiu ir po to eina dar į ligoninę dirbti..!? Viršūnė!!! Tai apie ką mes kalbam, patys sveikatos įstaigų darbuotojai nesilaiko reikalavimų. Va ir prašau kiek sergančių, jei po 2000 kasdien bus sergančių tai greit lietuvėlės nebeliks...

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Tai, kad tie ligoninės darbuotojai važinėja pas visus gimines artimus draugus.... Net ten dirbantys žmonės nesilaiko karantino.... Tai ka kalbėti apie paprastus piliečius.

  Prieš mėnesį
 • Ir daugės

  Nuoroda

  Ligoninėje apsauginės kaukės darbuotojams išduodamos po 1 visai darbo dienai .O dalis darbuotojų jų negavo nuo pandemijos pradžios.Kaip jums atrodo tokia alia taupymo politika ir pandemijos suvaldymas..

  Prieš mėnesį
 • gydytoja

  atsakymas į: Ir daugės Nuoroda

  Nežinai-nerašyk.Apsaugos priemonių ligoninėje tikrai pakanka.

  Prieš mėnesį
 • aha nesiblaskanti

  Nuoroda

  Tuoj žmonės patys bijos tirtis dėl koronos, nes ne duok Dieve testas teigiamas bus...Gatvėj kalkėm apipils ir akmenym užmėtys... Sedėkit namie, "mazgokit" rankas ir ramu bus ir koronos nebijosit

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas Klausimui

  Nuoroda

  O tau diedai ar smalsiai tetulei ne tas pats kas serga Statybininkų 14 name? Gal eisi buto deginti ar linčo teismo daryti? Ne tas pats, serga Jonas ar Uršulė, Benediktas ar Julė. Sėdėkit namuos rūras suraukę, dezinfekuokitęs patys ir nereiks kelti klausimų kas kur susirgo. Kai taip visi valkiojasi po krautuves ieškodami pigesnio margarino ar nukainuotos dešros, tai visur korona gali paplįsti.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau