Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

– Nustok man rodyti liežuvį, nes susirgsi!
– Kuo galiu susirgti rodydamas liežuvį?
– Žandikaulio ir nosies lūžiu bei hematomomis po abiem akim!

Komentaras

Taigi:„Gyvename laikais, kai protingi žmonės laikomi kvailiais, kvailiai laikomi protingais, sveiki žmonės laikomi ligoniais, ligoniai laikomi sveikais. Turi būtinai sirgti, į oganizmą leistis nuodus, po 2-3 dozes į metus, tik tada būsi laikomas sveiku. O tas žmogus, kuris turi gerą imuninę sistemą, daug metų nesirgo peršalimo ligomis, laikomas ligoniu ir pavojingu, nes jis nenori dalyvauti eksperimentinių vakcinų išbandyme, klauso specialistų, kurie daug metų tiria koronavirusus ir perspėja, jog vakcinos yra rizika žmogaus imuninei sistemai ir jokios naudos, nes pasiskiepiję taip pat bus viruso nešiotojai ir taip pat sirgs, todėl jie niekuo nesiskirs nuo nepasiskiepijusių, todėl privalės elgtis taip pat.
Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą vertinu kaip fašizmą. Įdomu tik ar į valdžią išrinkti yra visiškai kvaili, jog nesuvokia, kad tokie siūlymai yra nusikalstami, pažeidžia ne tik Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnius, bet ir tarptautinės teisės dokumentus, Europos Tarybos rezoliuciją, ar yra tokie tikri, kad jų šeimininkas yra galingas ir toks bus visada, todėl už tai ateityje jiems nereikės atsakyti. Pritariantiems fašizmui, reikėtų nors kažkiek įjungti savo smegenis, ir pagavoti, kad po vieno idiotizmo gali sekti kitas idiotizmas, kuris gali ir juos skaudžiai paliesti.
Lietuvą seniai valdo ne protas, išmintis, dirbantis dėl valstybės ir jos gyventojų, bet gudrumas, savanaudiškumas, kai dirbama dėl savęs, partinių gaujų ir narių naudos. Toks yra rinkėjų pasirinkimas. Ypač tai gerai matoma šioje kadencijoje. Uždarius Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, ir net visą Vyriausybę, niekas jų nepasigestų, galbūt net nauda būtų – būtų sutaupyta daug milijonų."

Skaityti komentarus (4)

Šiąnakt apie 4 val. Troškūnų seniūnijos Juostininkų kaime į avariją pateko automobilio "Audi" vairuotojas.


Ugniagesiai pranešė, kad jiems atvykus į avarijos vietą ir atlikus žvalgybą, automobilis buvo nuvažiavęs nuo kelio posūkio ir atsitrenkęs į akmenį. Vairuotojas buvo išlipęs, daugiau žmonių automobilyje nebuvo.  

Policija pranešė, kad vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas 1,60 prom. girtumas), neturintis teisės vairuoti vyras (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Čia galėjo būt

  Nuoroda

  diversinis aktas prieš Sausio 13 d.

  Prieš 3 mėnesių
 • Rūkiškiečiai

  Nuoroda

  Žvikui reiktų savo pirtį kitur iškelti. Kai akmens toj vietoj nebeliko, tai visi girtuokliai pirtin ir pataikys. Moterys, neikit ton pirtin, saugokitės pijokų vairuotojų. O ugninio vandens galima aplink vienkiemiuose gauti kiek tik nori, ir samanės, ir valdiškos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Gražinai

  Nuoroda

  Kas gi maudosi pirtyje 4 val. ryto? O jeigu maudytųsi moteriškės ir į tokią pirtelę tuo metu įlėktų kokio pijoko vairuojama mašinėlė, tai būtų tikra atrakcija, tikras cirkas. Tai sulėktų vyrai vietiniai ir pravažiuojantys paspoksoti ne avarijos, o gražuolių undinių. Gal kai kada ant to posūkio prie Juostininkų taip ir atsitiks, jei nebus pastatyta draudžiamų kelio ženklų ir jei kelių gaideliai lakstys su vėjeliu ir alkoholio kvapeliu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Grazina

  atsakymas į: Gražinai Nuoroda

  O jeigu vakare ivaziuotu i pirti , o tas akmuo paminklinis pasirodo ,gal pries ji reiketu kokiu tai smaigu ibetonuot kad padangas pradurtu ,reikia pagalvot , cia matyt dar nepaskutinis kartas , Juostininkuos "tasko "tai nera , is kur nakti gauna , gal Troskunuos prisigeria ir vaziuoja.

  Prieš 3 mėnesių
 • Juostininkietis

  Nuoroda

  Paminklinį akmenį turėtų ne Juostininkų gyventojai tolyn nuridenti, bet tas pijokas vairuotojas privalo atlyginti kaimo bendruomenei patirtą moralinę ir materialinę žalą ir savo lėšomis tą akmenį atstatyti. Girtuokliams jokių nuolaidų.

  Prieš 3 mėnesių
 • Visa laime

  Nuoroda

  Kad staveja akmuo. Tai būt Zvyka pirtin liuobis svolacius

  Prieš 3 mėnesių
 • Grazina

  atsakymas į: Visa laime Nuoroda

  reikia Juostininku gyventojams suorganizuot talka ir bendrom jegom ta akmeni nurist tolyn , kad zmones, kurie nuvaziuoja nuo kelio vel neatsitrenktu i ji ir pastatyt zenkla kad sis posukis pavojingas ne tik girtiems , bet ir blaiviems , reikia daugiau iniciatyvos imtis patiems gyventojams , juk cia ju paciu saugumui , o kaip cia komentuoja kad ir pirtis netoli tai siaubas , o jeigu ten praustusi zmones ir ivaziuotu didele masina , ziema dabar , kas daryt nuogiem isbegus.

  Prieš 3 mėnesių
 • Zitai

  Nuoroda

  Ponia neteisink pijoko vairuotojo, neaiškink, kad gal sušalo, naktį nemiegojo, gal pagiriojo ir t.t. Faktas kaip blynas, kad važiavo girtas ir avariją sukėlė. Nereikia pijokų teisinti ir ginti. Pasigėrei- nakvok namie, išsimiegok, išsiblaivyk, tada važiuok.

  Prieš 3 mėnesių
 • Zita

  Nuoroda

  kur nakti ir pasigeria , gal is vakaro buvo girtas , miegojo masinoj , susalo ir vaziavo toliau.

  Prieš 3 mėnesių
 • Paaiškinimas

  Nuoroda

  visiem girtuoklių gerbėjams ir užtarėjams paaiškinu: tekste nurodyta, kad vairruotojas buvo neblaivus ir pripūtė 1,60 prom. Tai ar reikia ką nors komentuoti? Pritariu Pensininkui, kad tokiems reikia mėšlo šakes į rankas įduoti ir bent mėnesiui uždaryti tvartų mėžti. Kitaip chroniukų neperauklėsi.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau