Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (2)
2021-01-14

Bus šalta

Jono JUNEVIČIAUS nuotrauka

Į šalį smelksis vis didesnis šaltis.

 Sausio 15-os naktį daug kur, dieną vietomis truputį pasnigs. Pūs nestiprus šiaurinių krypčių vėjas. Žemiausia temperatūra naktį 13–18, Vakarų Žemaitijoje 10–12, pajūryje 7–9 laipsniai šalčio, aukščiausia dieną 9–14, vakariniuose rajonuose kai kur 6–8 laipsniai šalčio.

Sausio 16-os naktį daug kur, dieną vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, pasnigs, vyraus nedidelis sniegas. Šiaurinių krypčių vėjas bus silpnas, pajūryje vidutinio stiprumo. Temperatūra naktį rytinėje šalies pusėje 15–20, kai kur iki 22 laipsnių šalčio, vakarinėje – 9–14 laipsnių šalčio, dieną 11–16, vakariniuose rajonuose vietomis 6–10 laipsnių šalčio.

Sausio 17 d. žymesnio sniego nenumatoma. Vėjas silpnas. Temperatūra naktį 20–25, pajūryje 17–19 laipsnių šalčio, dieną 13–18, vakariniuose rajonuose vietomis 9–12 laipsnių šalčio.

Sausio 18 d. vietomis, daugiausia šiaurės vakariniuose rajonuose, truputį pasnigs. Pasisuks nestiprus pietvakarių, pietų vėjas. Temperatūra naktį pietrytinėje šalies pusėje 20–25, šiaurės vakarinėje – 14–19, pajūryje 11–13 laipsnių šalčio, dieną 11–16, šiaurės vakariniuose rajonuose vietomis 6–10, pajūryje 3–5 laipsniai šalčio.

Sausio 19 d. vietomis truputį pasnigs. Pūs nestiprus pietinių krypčių vėjas. Temperatūra naktį 16–21, vakariniame šalies pakraštyje 10–15 laipsnių šalčio, dieną 9–14, vakariniuose rajonuose vietomis 5–8 laipsniai šalčio.

LHMT inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Dabar tai visus ryzus ir plastmases žmonės sukūrens. Baisus smogas eina iš kaminų. Deginama viskas, kas pakliūna po ranka. Kai kas net tingi malkų prisiruošt, pašalpas prageria, nenusiperka malkų, tai pjausto baldus, padangas ir degina. Kur žiūri gamtos apsauga?

  Prieš mėnesį
 • Na

  Nuoroda

  Kaip Elytė ar nesušalai, ar labai šalta buvo šį naktis

  Prieš mėnesį
 • Elyte

  atsakymas į: Na Nuoroda

  prie mamos guliu tai nesalta .

  Prieš mėnesį
 • Ir dar

  Nuoroda

  Noriu pridurti dabar valdžiai benamiai šūnis brangiau jiems rengia globos namus, o žmogus benamis matai rankas kojas turi susiras ko reikia

  Prieš mėnesį
 • Kokie Juozai

  Nuoroda

  Jie rinkėjai, jie benamiai kurie dažniausiai renka butelius ir žiūri kaip nors su krapštyti ant butelio o jiems valdžia dzin pideras vadina, o jie renkasi tokį gyvenima

  Prieš mėnesį
 • atsakau

  atsakymas į: Kokie Juozai Nuoroda

  Elgeta nesibodėk, tarbos neatsižadėk....

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Pasigedau informacijos tiek iš savivaldybės vadovų, tiek iš Seimo narių ar jų padėjėjų kur dėtis per šalčius rinkėjams, kurie neturi pastovios gyvenamosios vietos ir būsto, kuriame galėtų saugiai, nesušalę pernakvoti. Gal savivaldybė turi kokį bendrabūtį dėl prieglobsčio suteikimo tiems, mūsų bendruomenės žmonėms?

  Prieš mėnesį
 • Dabar

  Nuoroda

  Vilkikai jau kieti vilkai taip kad jiems nelabai mamytė rūpi jie jau apie kitą ką galvoja, žiūrėk Elytė tu nepamiršk apkabinti savo mamyte ir bus šilčiau

  Prieš mėnesį
 • Elyte

  Nuoroda

  Labas Anykščiai randasi rytinėje Lietuvos pusėje, o patys Anykščiai žemoje vietoje tai kartais būna šalčiau 4 laipsniais kaip aplinkui Anykščius

  Prieš mėnesį
 • Elyte

  atsakymas į: Elyte Nuoroda

  Aciu .

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau