Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Šį penktadienį Anykščių rajono savivaldybės vadovai dalyvaus Utenos regiono plėtros tarybos steigiamajame susirinkime.


Sausio 6 dieną šešių savivaldybių – Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos, Visagino ir Zarasų rajonų – merai pasirašė Utenos regiono plėtros tarybos steigimo sutartį.
Tikimasi, jog atstovavimas ne atskirų savivaldybių, o bendriems viso Utenos regiono ir jo gyventojų interesams nacionaliniu mastu, padės geriau atliepti visų regiono gyventojų poreikius.
Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu, jame dalyvaus Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir jo pavaduotojas Dainius Žiogelis.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • HOPE

    Nuoroda

    NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023. OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ====== >>>>>> https://bit.ly/39JrDqt

    Prieš mėnesį