Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Šiaulių miesto metų sportininkų rinkimuose 2020-ųjų metų sportininke išrinkta imtynininkė, kurios pavardė jau dabar įrašyta į Lietuvos imtynių istoriją. Linkėdamas dar daug įspūdingų pergalių, Metų sportininkės apdovanojimą Danutei Domikaitytei įteikė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Moterų sportininkių kategorijoje daugiausiai balsų surinkusi Danutė Domikaitytė į savo pasiekimų sąrašą galės įsirašyti ir dar vieną – Metų sportininkės 2020 titulą.

„Didžiuojuosi ir džiaugiuosi įspūdingais pasiekimais, tegul jie būna puikia starto aikštele pasirodymams olimpinėse žaidynėse, o taip pat kuriant naują Lietuvos imtynių istorijos etapą! Visų šiauliečių vardu linkiu ypatingos sėkmės ir puikios sportinės formos“, – sveikindamas perspektyvią sportininkę ir įteikdamas Metų sporto apdovanojimą linkėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

D. Domikaitytė Šiaulių miesto merui taip pat perdavė dovanėlę – Lietuvos imtynių federacijos kalendorių, kuriame du 2020 metų Europos čempionato prizininkai, viena jų – šiaulietė Domikaitytė.

Danutė aukštų pergalių kelią pradėjo ir pirmąjį Europos jaunių čempionato bronzos medalį iškovojo 2012 metais Lenkijoje. Po metų Makedonijoje jaunimo čempionate D. Domikaitytė rezultatą pagerino viena pozicija – pelnė sidabrą.

Danutė Domikaitytė yra Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2021 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms. 2019 m. sportininkei buvo taip pat derlingas laikotarpis: Europos čempionate iškovojo 5 vietą, Europos U23 čempionate pasiekta 6 vieta, Pasaulio U23 čempionate iškovota 12 vieta, o Pasaulio čempionate – 23.

2020 m. Vasario 13 d. Romoje vykusiame Europos imtynių čempionate Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ deimantas Danutė Domikaitytė tapo pirmąja imtynininke nepriklausomoje Lietuvoje iškovojusia bronzos medalį suaugusiųjų grupėje. Moterų svorio kategorijos iki 68 kg mažajame finale lietuvė net 9:0 sutriuškino tituluotą vokietę Anną Carmen Schell. Danutė Domikaitytė užtikrintai pildo savo kažkada pasidalintus ketinimus perrašyti Lietuvos imtynių istoriją.

Europos čempionato bronzos medalio laimėtoją treniruoja Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus.

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • HOPE

  Nuoroda

  NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023. OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ====== >>>>>> https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Kar

  Nuoroda

  Jei ji gavo Šiaulių metų sportininkės titulą, tai jokia ji ne anykštėnė, o kilusi iš Anykščių. Jei būtų anykštėnė, būtų gavusi Anykščių metų sportininkės titulą. Kodėl nebranginam savo talentų, jei jie bėga į kitus miestus?

  Prieš mėnesį
 • to Kar

  atsakymas į: Kar Nuoroda

  Pagal Kar logiką, tai Jasikevičius Š. ne kaunietis, Valančiūnas ne uteniškis ir t. t.

  Prieš mėnesį