Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Remiantis paramos žemės ūkio subjektams, patyrusiems nuostolių nukentėjus sodų ir uogynų derliui dėl šalnų 2019 metais taisyklėmis, baigtas administruoti pagalbos procesas.


Bendra paramos suma Lietuvos ūkiams sudarė 2,0 mln. Eur. Nuostoliams viršijus skiriama pagalbą, apskaičiuota parama buvo mažinama koeficientu 0,704.
Apskaičiuoti nuostoliai sodams ir uogynams Anykščių rajono savivaldybėje sudarė daugiau nei 0,5 mln. Eur., parama prieš koeficiento taikymą 442 253 Eur., faktinė parama apie 311 000 Eur.
Žemės ūkio skyrius 2019 metais laiku informavo vaisių ir uogų augintojus apie galimą valstybės paramą dėl šalnų poveikio, operatyviai organizavo sodų ir uogynų apžiūras, nustatant nuostolius bei 2020 metais sėkmingai surinko ir pateikė reikalingus duomenis Žemės ūkio ministerijai paramai gauti. Parama šių metų sausio mėnesį jau išmokėta nuostolius patyrusiems ūkiams.

 

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jai deklaruota

  Nuoroda

  tai ir turi gauti

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023. OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ====== >>>>>> https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Zita

  Nuoroda

  kur reiketu kreiptis ,sode turiu 4 obelis , 2 slyvas ir 2 juoduju serbentu krumus.?

  Prieš mėnesį
 • tai parama gaus

  Nuoroda

  turbut visi ,kas sodus deklaravo ,artik milionieriai

  Prieš mėnesį
 • Rastas

  Nuoroda

  Naujas ginklas prieškovid tai obuolių marmeladas

  Prieš mėnesį