Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Pirkau kojų tepalą „Arkliška galia“, pasitepiau, tai dvi dienas niekaip negalėjau namo patekti – vis prašuoliuodavau...

Komentaras

To dar nebuvo:„...didžioji dalis šio projekto lėšų bus skirta Sodų gatvėje esančio vandens telkinio, kuriame aptikta nykstančios rūšies varlė, sutvarkymui. Dėl varlės nieko negaila. Reikia kurti prie tvenkinio laužus, kad toji nesušaltų. Ir šert ją reikia, tik kuris nusimano kuo? Važiuos turistai iš viso svieto varlės žiūrėti."

Skaityti komentarus (3)

Penkiuose Anykščių rajono savivaldybės administracijos tarnybiniuose automobiliuose sumontuota jų sekimo įranga.

 Anykščių rajono savivaldybės Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Simas Aštrauskas "Anykštai" sakė, kad tokia įranga sumontuota tarnybiniame automobilyje "Škoda", kuria naudojasi ir Anykščių rajono savivaldybės vadovai, dviejuose mikroautobusuose bei Anykščių ir Kavarsko seniūnijų naudojamuose tarnybiniuose automobiliuose.Šie automobiliai pasirinkti todėl, kad yra naudojami daugiausiai.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kada?

  Nuoroda

  Pradės atleidineti kas antrą tarybos narį?

  Prieš mėnesį
 • Koks tikslas?

  atsakymas į: Kada? Nuoroda

  Kas nuo to pagerės? Sutaupysime po 15 - 20 eur algoms?

  Prieš mėnesį
 • Maxis

  Nuoroda

  O kodėl ne į vado ir psvaduotojo (opel Zefira) kurie priklsuso savivsldybei? Kal kad viens žolyčių įį miškus o abu į namučius važnėja? Visų auto skelbkite kilometražus ir kas jais važinėja. Juk naujieji deklaruojate skaidrumą. Tai padarykit ne tik deklaracijos

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do Check it out what i do .. ..... https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Nieko nauja. Tai Anykščiai.

  Prieš mėnesį
 • Aišku, kad nieko naujo

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Aišku, kad nieko naujo. Kelių tarnyboje gal nuo 2011 metų, policijoje nuo kokių 2009 metų, urėdijoje nuo 2012 metų. Privačiose irgi visur yra. Spėju, kad daugiau nei pusėje savivaldybių yra.

  Prieš mėnesį
 • Dar dar

  Nuoroda

  Dar svarstykles imontuoti.

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  JEI VALSTYBE PRIKURE TIEK ETATU TAI TURETU DUOTI IR DARBO -NEKALTI NEI SENIUNAI NEI PAVADUOTOJU PAVADUOTOJAI TUO LABIAU RASTININKAI IR JU PAVADUOTOJAI-nieks neapsiriurejo kad kaimuose beveik nelike zmoniu

  Prieš mėnesį
 • Istorija

  atsakymas į: augis Nuoroda

  Prie sovietų valdžios kiekvienam kaime, kiekvienoj miestelio įstaigoj, parduotuvėj ar kolūkio fermoj buvo valdžios informatoriai ir viską stebėdavo, užrašinėdavo ir pranešdavo tiems, kurie viską seka. Dabar tai daroma techninių priemonių ir technologijų pagalba. Progresas :)

  Prieš mėnesį
 • Vladas

  Nuoroda

  Man atrodo reiktų visose mašinose įrengti kad filmuotų ir irasynetu,panaudojami ne pagal paskirtį iš darbo,ir kad patys negalėtų istrinti,tada padės.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau