Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Įvažiuojančių ir pravažiuojančių pro Anykščius apmokestinimas - tik vienas iš Anykščių rajono tarybos nario, liberalo Kęstučio Indriūno pasiūlymų. Tarybos narys taip pat siūlo Anykščiuose šalia daugiabučių namų riboti automobilių statymą.


"Naujuose mikrorajonuose vienam butui skirti tik vieną vietą mašinai stovėjimo aikštelėje, taip nebūtų didinamos stovėjimo aikštelės, liktų daugiau žalių plotų, o už miesto įrengti dideles stovėjimo aikšteles", - pasiūlė K.Indriūnas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tu na

  Nuoroda

  Didesnes nesamones sugalvot negalejsi?

  Prieš mėnesį
 • Geda

  Nuoroda

  Geda uz tokia taryba ir tokius pasiulymus. Juokiasi visi, kad Anyksciai nori prisilyginti Palangai ar Neringai, bet gaila, kad tik rinkliavomis. Geriau zole vasara nusienaukit, visur apzele, apkirmije ar ziema sniega nuvalykit.

  Prieš mėnesį
 • Nerijus

  Nuoroda

  Nori žmogus dėmesio ir nieko čia nepadarysi

  Prieš mėnesį
 • Pyp

  Nuoroda

  Naujuose mikrorajonuose? A tai čia kur?! Gerai žmonės gyvena, tai ir mašinų sočiai. Kur jas sustatyti, kai kiemai prieš milijoną metų trims mašinoms tik statyti buvo... Arba padarom viena didele prie p. Indriuno namų ir bus good... Nežinau kur gyvena, bet...

  Prieš mėnesį
 • Ramybės rajonas

  Nuoroda

  Padarykite stovėjimo aikšteles prie daugiabučių taip,kad būtų galima jomis naudotis tik tame name gyvenantiems.Parvyksti iš darbo o aikštelė prie namo jau pristatyta iš visų aplinkinių namų.Kaip būtų galima tai sutvarkyti?

  Prieš mėnesį
 • gal pats

  Nuoroda

  laikas mazinti tarybos nariu ,nebesuvokia ka daro

  Prieš mėnesį
 • nu joooo

  Nuoroda

  o kiek butų ir kiek stovėjimo vietų yra Centre- Biliūno 1 (2)- 22 tarpe? D ir Gireno namams? - šie bent jau iš bėdos turi miesto parkingą, bet ir tas užkimštos dieną- naktį...

  Prieš mėnesį
 • Sprendimas

  Nuoroda

  Geriausiai būtų kad, įvestų mūsų brangi vyriausybė Lietuvos piliečio (visi kas turi lietuvišką pasą) mokestį bet 100€ .Metų pabaigoje susimoki ir ramu. Tada tik padalina kaip Lemonui ir Danieliui savivaldybėms pagal turimą skaičių pasų ir liuks . Nereikėtų išrasti naujų mokesčių!!!!

  Prieš mėnesį
 • Cha

  Nuoroda

  na zmogelio idejos tikrai matosi kopijuojamos ir kitu miestu tik nepamirsta kad kalbame apie Anykscius..Pirma gal reiketu susimastyti kai statomi buvo daugiabuciai kad namu ukis turejo tik po viena masina.Pasikeite laikai tai manau sprendimus galima butu rasti protingesnius nei tokius kurie apsunkintu zmoniu gyvenima.Lengviausia apmokestinti,praplauti pinigus keliams ar aikstelems...tik klausimas ar miestui ir zmogui bus geriau?????

  Prieš mėnesį
 • Vitalija

  Nuoroda

  Pritariu K.Indriūno pasiūlymui.Ateity turės spręstis užterštumo mažinimas:krosniú dūmai,aplinkeliú statyba.Komentatoriams,kurie žemina ,naudoja keiksmažodžius siūlau mokytis kultūringai išmokt bendraut,nežemint Anykščiú žmoniú.Negražu.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau