Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Sausio 27 dieną minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena ir Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos išlaisvinimo metinės (šiemet 76-osios). 2021-ieji žymi ir skaudžią sukaktį – prieš 80 metų prasidėjo žydų genocido Lietuvoje laikotarpis.

 Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė kviečia prisijungti prie Pasaulio žydų kongreso inicijuojamos pasaulinės atminimo akcijos „We remember“ – „Mes prisimename“ ir prisiminti Holokausto aukas, liudytojus ir gelbėtojus, gyvenusius Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Plačiau apie akciją ir jos vyksmą skelbiama bendruomenės interneto svetainėje: https://bit.ly/2XVTqir ir Pasaulio žydų kongreso interneto svetainėje: https://bit.ly/3p7lbRi.

„Lietuvos žydų regioninių bendruomenių nariai, ruošdamiesi Tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai, planuoja aplankyti žydų žudynių vietas, o likusių gyvų ar išgelbėtų žydų atsiminimais bei istorijomis dalintis savo interneto svetainėje www.lzb.lt bei socialinio tinklo Facebook paskyroje. Prisimindami skaudžią mūsų šalies ir plačiosios pasaulio visuomenės patirtį negalime užmiršti ir tų didvyrių, kurie gelbėjo žydus. Iki šiol neturime paminklo nužudytiems žydams bei jų gelbėtojams, todėl Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė akcijos metu pagerbs ne tik žuvusiuosius, bet ir jų gelbėtojus.“, – savo kreipimesi į Lietuvos savivaldybes sako Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky.

Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė ragina skirti šios dienos renginius jaunimo edukacijai apie Holokausto atmintį, organizuoti virtualius susitikimus su vietos žydų bendruomenių nariais, žydų istorijos, kultūros tyrinėtojais, visais menančiais ir neleisiančiais pamiršti šių žiaurių istorijos tarpsnių.

Anykščių rajono savivaldybė kviečia sausio 27 d. dalyvauti pasaulinėje akcijoje „Mes prisimename“ – „We remember“. Pagerbiant Holokausto aukų atminimą Anykščiuose kviečiame tai įprasminti įvairiomis formomis: nusifotografuoti su užrašu Mes prisimename arba We remember bei dalintis savo nuotrauka socialiniuose tinkluose naudojant grotažymes #WeRemember ir #MesPrisimename, uždegti atminimo žvakelę ar kitu būdu paminėti šią svarbią istorijos datą.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kolonija

  Nuoroda

  dabar zydai tauta suvare i getus ,kerstas ???

  Prieš mėnesį
 • Masonas

  atsakymas į: kolonija Nuoroda

  Pagal Putino televizija, prie to dar prisidėjo žydrieji, juodškiai, reptiloidai ir amerikonai.
  Kur ritasi plokščia žemė?

  Prieš mėnesį
 • dabar getus

  Nuoroda

  padare pas gydytojus nera sansu is ju gauti med pagalbos ,kas toliau

  Prieš mėnesį