Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Į Anykščių rajono savivaldybę kreipėsi dar vienos Anykščių mieste veikiančios kavinės savininkas, prašydamas sumažinti mokestį už patalpų mokestį.


Toks prašymas gautas iš mažosios bendrijos "Roko virtuvė", kuri Okuličiūtės dvarelyje nuomojasi patalpas kavinei.
Anykščių rajono tarybai pasiūlyta "Roko virtuvei" nuomos mokestį mažinti 50 proc.
Sumažinti patalpų nuomos mokestį karantino laikotarpiu savivaldybės taip pat paprašė nuomininkė S.B.,užsiimanti fizinės gerovės užtikrinimo veikla.
Savivaldybės skaičiavimais, jei abienms nuomininkams bus sumažintas nuomos mokestis, savivaldybės biudžetas per mėnesį neteks 100 Eur pajamų.
Praėjusį mėnesį Anykščių rajono tarybos sprendimu patalpų nuomos mokestis buvo sumažintas bistro "Pirmas Daigas".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Rokuti

  Nuoroda

  Nuimk šita balvona juodi ,baisu vaikams .

  Prieš mėnesį
 • Pirmas

  Nuoroda

  Pirmam daige tapinas apsireiks

  Prieš mėnesį
 • A kėp Kavarcka

  Nuoroda

  kaldūnai?

  Prieš mėnesį
 • Cha

  Nuoroda

  uzdraudete veikla tai isvis turetumete neimti...Uz ka jus imate nuoma kai neleidziate veiklos.Patys turite ir prisiimti atsakomybe ir dar padeti verslui kuris negauna pajamu o cia sumazina juokdariai:D

  Prieš mėnesį
 • Ne tai jo

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  Paukščių gripas kiaulu maras .Isko toms kavinėms gyvynt.Budava kokį prakisi o dbr ..Sunkmetis .Pasėliai nusala ,paramas sumažėja ,nors pididisu nulais gal kas

  Prieš mėnesį
 • Čia

  Nuoroda

  Rašo apie atidirbima už pašalpas ar negalite seniūnijų, bei savivaldybių ponai savo subinės pakelti ir apsivalyti sniegą nors karantino metu

  Prieš mėnesį
 • H

  atsakymas į: Čia Nuoroda

  Jie sugeba tik imt

  Prieš mėnesį
 • Pensininke

  Nuoroda

  Tu sušikta gauni pensiją ir sėdėk namuose o jauni žmonės turi šeimas jie žmonės kaip ir visi jiems reikia auginti vaikus mokėti mokesčius kad tu pensiją gautum ir taip toliau tad nekišk savo trigrašį o mokesčiai jokie neturėtų būti imami karantino laikotarpiu net kalbos neturi buti

  Prieš mėnesį
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Kas čia do kavinė Anykščiuose, kur stovi juodaodis manekenas? Gal čia koks amerikonas atidarė kavinę? Ale amerikonas neprašytų paramos, pats turėtų pinigėlių. Aš mislyju, kad Anykščiuos perdaug visokių užeigų, ant kiekvieno kampo. Ir visur brangu, kainos iškeltos, net baisu užeiti. Reikia kainas piginti, tai bus daugiau lankytojų ir apsimokės kavines laikyti. Ir dėl maisto kokybės reikėtų pasistengti, kai kur patiekalai seni, šildyti peršildyti, kieti, neskanūs, duonos reikia kone maldauti, kad atneštų, sriubos atšalusios ir t.t. Vietoj keliolikos kavinių kavinėlių pakaktų kokių dviejų trijų normalių.

  Prieš mėnesį
 • Nerijus

  atsakymas į: Pencinykas Nuoroda

  Pas roka ..geriauses maistas ..ten nevisi ir ateis nes kaina rimta...bet uztoki maista sutinku mokėti..100balu maistas

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau