Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

"Anykštos" skaitytoja Gabija Lisinskytė ketvirtadienį pasidalijo įspūdžiais apie kelininkų darbą Anykščių rajone iškritus gausesniam sniegui.


"Važiuojam į darbą iš rajono į Anykščius maršrutų surdegis-Anykščiai (per Troškūnus). kiekvieną ryta apie 6:30-7:00, kelias tragiškas, viena ilga čiuožykla. Max įmanoma važiuoti 30km/h, kitaip iš kart meto į šonus. Prie mūsų akių viena mašina į griovį šiandien įlėkė. Įprastai važiuojam max 30min šiandien teko važiuoti 1,5h. Kai nuvalo lyg ir tvarkoj būna, bet tokių metų ~7h ryto nesutinkam nei vienos valymo mašinos. Jei dar kurį laiką tokios oro sąlygos bus, tai tik laiko klausimas kada ir mes griovy uzsibaigsim. Neduok die žinoma, bet vertinu 3/10 kelininkų darbą. Visgi daugelis žmonių pradeda darbą 8h ryto, kai kurie net anksčiau, šiuo maršrutu nemažai mašinų pravažiuoja tokiu metu kaip mes. Važiuoti tikrai baisu", - rašė skaitytoja (laiško kalba netaisyta, - red.pastaba).
Eismo sąlygas penktadienio rytą visoje šalyje sunkina plikledis, pranešė Automobilių kelių direkcija.

 

Jos teigimu, dėl susiformavusio plikledžio visoje Lietuvoje pagrindiniai keliai yra slidūs, juose vietomis likę pažliugusio sniego provėžų.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai yra padengti prispausto arba šlapio sniego sluoksniu, provėžoti ir slidūs.

Slidūs kelių ruožai barstomi, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelios dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Šalyje šiuo metu be kritulių. Oro temperatūra siekia nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną žymesnių kritulių nenumatoma. Vietomis rūkas, plikledis. Vėjas pietų, pietryčių, 7-12 m/s, pajūryje iki 14 m/s. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo 1 iki 5 laipsnių šilumos.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Piatra

  Nuoroda

  sėdėkit namie, xuli došyjates

  Prieš mėnesį
 • tai

  atsakymas į: Piatra Nuoroda

  Ir sėdėk berašti

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Taikos gatvėj, prie Baranausko mokyklos visiškai neatkastos pėsčiųjų perėjos. Tai kam tie ženklai, jeigu pereiti negalima!!! Dabar anykštėnai pamiršo kovidą, o labiau diskutuoja apie ne prižiūrėtas, neatvalytas, solidžias miesto gatves.

  Prieš mėnesį
 • Vietinė

  Nuoroda

  Kęstučio gatvės atkarpa nuo Sodros iki turgaus sąnkryžos, Šaltupio gatvė, Salomėjos Neries šalygatviais visiškai nevalyti slydūs, nors jau gerokai po pietų. Baisiau negu baisu. Anykštėnai buvo pripratę vaikščioti tvarkingais šalygatviais kuriuos prižiūrėjo Ukmergės Versmė. Toks eko niekam tikęs darbas visai nepuošia mūsų miesto.

  Prieš mėnesį
 • Norėtųsi

  Nuoroda

  kad nors jau po stipresnio snygio nuvalytų kaimo kelią Trumbatiškis,Kilėviškiai-Leliūnai(Utenos raj.) Važiuoji ir nežinai ar neužklimpsi. Šitaip neturėtų būti,vis tik yra dar žmonių,kuriems labai reikalingas susisiekimas šiuo keliu. Tiesiog jautiesi atskirtas nuo pasaulio. Ačiū,jei bus išgirsta ir sureaguota.

  Prieš mėnesį
 • rimas

  Nuoroda

  nieks nieko nevalo tik plauna pinigus

  Prieš mėnesį
 • Gediminas

  Nuoroda

  Aukštuomenė ten negyvena ? Reiškia viskas gerai????

  Prieš mėnesį
 • Gediminui

  atsakymas į: Gediminas Nuoroda

  Kas yra aukštuomenė? Tai vagiantys žmonės?

  Prieš mėnesį
 • Simanas

  Nuoroda

  Kelininkai laikosi visu karantino reikalavimu.

  Prieš mėnesį
 • Uzupietis

  Nuoroda

  Apie keliu NEVALYMA musu miesto ir rajono teritorijoje mes jau pradejom viska filmuoti ir manom kad tuoj isvysite dokumentini filma internete kaip musu miesto CARAI rupinasi musu saugumu. Sitokios netvarkos dar nebuvo.Mes manome kad laikas atejo jeims primint kad jie NE DIEVAI O ISRINKTI MUSU MUMS TARNAUTI !

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau