Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Tęsiasi nacionalinės Eurovizijos atrankos, po kurių paaiškės, kas šiame konkurse atstovaus Lietuvai.
Ar domitės šiuo dainų konkursu? Kaip vertinate pristatomas dainas, pasirodymus? Kaip manote, kas šiemet Lietuvai atstovaus "Eurovizijoje"?
Beje,šį šeštadienį nacionalinės Eurovizijos atrankoje pasirodys anykštėnas. Plačiau apie tai - šio šeštadienio laikraštyje "Anykšta".
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vizija

  Nuoroda

  Stebėjau pasirodymą, kuriame šoko anykštėnas.Graži daina, tačiau labai keista choreografija. Gerai kažkas pastebėjo "kaip anykštėnas, tai ir lipa ant galvos"....

  Prieš mėnesį
 • Senjoras

  Nuoroda

  Nėra TV laidų, ir Eurovizijos atranka- ne laida. Jokio įdomumo. Dauguma atlikėjų nežinia kokiais tikslais dalyvauja- be balso, klausos, kaip uždainuoja taip ir nusidainuoja. Atrodo, kad kai kam svarbu tik angliškai pažiopčiot ir save pareklamuot. Veltui laiko nenoriu gaišti, tai tuo laiku, kai vyksta Eurovizijos atranka, persijungiu kanalą ir su šeima žiūriu kitas laidas. Netikiu, kad šiemet mūsų šalies dalyvis pasirodys geriau, nei iki šiol dalyvavę.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Kai insijungi Euroviziju, gai ayroda, kad ne Lietuvoj esi, a kakioj Amerikaj ar Anglijaj. Dainininkai lietuviškai nebenori dainuot, je gal ir nemoka- vis angelskai ir angelskai dabar jaunimas daugumo kalba ir dainuoja. Atlikėjai turi gražius lietuviškus vardus, pavardes, je pasvadina nežmoniškai, sunku ir ištart, ir paskaityt. Nėr ka ir stebėtis, kad mes vis uodegoj būnam. Norint laimėt, tai raikia ir balsų geru turėt, ir dainu panašių pasrinkt. Ale kaip siu diedu pastebėjam, tai dauguma bebalsiai yra, pastrikinėja scenaj nei šiu nei tu ir tikis prizines vietas. Svedasų kulturas namų ansambia nariai kai kure geriau dainuoja kaip kankursa dalyviai.

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Iš kur tokių beraščių komentatorių priviso? Išmokit taisyklingai rašyt tada komentuokit.

  Prieš mėnesį
 • Razbainikas

  Nuoroda

  tikrai mažai kas žiuri. Kad ten išrenka klounus, kurie net dainuoti nemoka, ką ten galima žiurėti?

  Prieš mėnesį
 • Fanė

  Nuoroda

  Žinoma, kad tai laukiamiausias ir žiūrimiausias renginys ne tik Lietuvoje. Tačiau , Anykštos" komentatorių geriau apie tai neklaust. Čia savo visapusišką,,išmintį" išreikš nebent viskuo nepatenkinti ir pagieža persipildę asmenys.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Eurovizija - geriausias ir laukiamiausias koncertas metuose, ir dar nemokamas! Visada laukiame ir žiūrime su visa šeima.

  Prieš mėnesį
 • tai,kad

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  ir šiemet dėl covid nebus,be reikalo plėšosi.

  Prieš mėnesį
 • Piatra

  Nuoroda

  par mumy unt Surdegia kažko netraukia. Mažu untėnų raikia pasukiot

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: Piatra Nuoroda

  Pirmiausia taisyklingai rašyt išmokite

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau