Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajone policija šeštadienį sulaikė neblaivų jauną vyrą, smurtavusį prieš moterį, mažametę mergaitę bei kūdikį, 2020-aisiais gimusi mergaitė paguldyta į ligoninę.

 Pasak Policijos departamento, apie 20 val. 24 min. Anykščių rajone konflikto metu neblaivus (1,15 prom. alkoholio) 2001 metais gimęs vyras smurtavo prieš 1983-ųju gimimo moterį, mergaitę, gimusią 2008 metais, ir 2020-aisiais gimusią mergaitę. Ši mergaigė paguldyta į ligoninę.

Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo artimajam ar šeimos nariui. Už tai gali būti baudžiama laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dviejų metų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nesvarbu

  Nuoroda

  Deja ne Kavarskas dar

  Prieš mėnesį
 • Asmuo

  Nuoroda

  Kokiame čia kaime?

  Prieš mėnesį
 • Vanda

  Nuoroda

  ar tik cia nebus Kavarske .

  Prieš mėnesį
 • Agne.

  Nuoroda

  Nieko stebetis.kai nepriteklius ir ivairios bedos žmones pavercia monstrais.jai sei seimai sektusi gyvenime.manau tokiu agresijiu ir nesusikeltų kam kelti bedas.jai sekasi.reiške nera taip gerai gyventi.klausimas kitas,mūsu valdže rūpinasi kitų šalių interesais..jiem pastoviai puola rusai jaučia gresmes jau 30m geda nepasižiūri y savo šaly vidines problemas.ta 19m vaika gali uzmušti pasodinti.tik klausimas kitas.ar jis is prvieniškiu parejas isprevartautas sužemintas pataps daug geresniu? Nes kalejimai taip aukleja..smurtu..suteikit žmonem galimybes dirpti ir usidirpti padoriai.tada ir problemu bus maziau kai skrantdis varpais skambina gerumo nelauk.

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: Agne. Nuoroda

  ...nereikia gint tokių, kurie nevaldo savęs,- išeitis ne smurte

  Prieš mėnesį
 • algis

  Nuoroda

  europos sajunga tokius labai gerbia nei pavardes nei kur gyvena jokiu budu isduoti negalima kuo tolyn tuo baisyn

  Prieš mėnesį
 • Algiui

  atsakymas į: algis Nuoroda

  ES gerbia nukentėjusių mergaičių teises. Ar mergaitei gyvenimas pagerėtų, jei googleje galėtų bet kuri klasiokė rasti, kad ją skriaudė? Jei žinotum kaimą kuriame vyko smurtas, kas pačiam pagerėtų? Apvažiuotum aplink, važiuotum pasidairyti ir pasidarytum selfį?

  Prieš mėnesį
 • Koks čia vyras.... Pienas nuo lūpų nenudziuves.

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: A Nuoroda

  Vyras kaip pipiras, ir jau ...bilas

  Prieš mėnesį
 • Oo

  Nuoroda

  Baisu, begti kuo toliau nuo tokių..

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau