Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono tarybos narė, visuomeninio rinkimų komiteto "Kęstučio Tubio sąrašas "Anykščių krašto labui" narė, pedagogė Dangira Nefienė feisbuke pasipasakojo, kaip Anykščiuose sutiko palaidą šunį.Moteris paragino šeimininką nedelsiant augintinį prisirišti.


"Gera pasivaikščioti, daug gražių vietų Anykščiuose. Deja, vakar ir šiandien nuotaiką sugadino ir išgąsdino didelis juodas šuo. Vakar Tilto gatvėje puolė mano šuniuką, labai išsigandau, gerai, kad kartu nėjo anūkytės. Šiandien ėjau Gegužės g. Nenorėjau vėl su tuos nedraugišku ir be šeimininko lakstančiu šunimi susidurti. Deja, prie Gedimino gatvės laiptų ir vėl susitikom... Ar gali šeimininkai susitvarkyti?", - klausė nusprendusi nebetylėti anykštėnų išrinktoji.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vladas

  Nuoroda

  Įdomu sunu bijo,žmonių ne,vienasyki kaimynės šuo isikabino į kelnes,kita koja taip daviau,dabar pamatęs inksdamas apibega.

  Prieš mėnesį
 • Jurachas

  Nuoroda

  Sauja šratų idealiai išsprendžia tokias problemas

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Čia kur begioja juodas rotveileris, yra Rimšos gatves 15namo sargas, kuris visus kalno gyventojus gazdina, kodel jo nieks nesutvarko????????

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Jus mažiau verkit, šuva atpažista šunius buvusius...kaip pais prisidirbe..tas šuo prižiurimas išleidzia pabėgioti jei jum pavydas kyla kad tas šuo gerai gyvena paprašikit šeimininko kad leistu jo foljiere pabut..šunėkai maziau lokit

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Jei ten taip gerai, tai ko pabėgai

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Klaune rašau tau ..šeimininkas išleidžia ji pabėgioti...jus maziau verkit kaliu tauta žiurėkit kad kita karta ne...Atpystu...

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Marš tik būdon, šunyti, dariau- robertai.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Sakai ir šunes yra iš valdančiosios šunijos ir opozicijos ir dar yra prie visų " pateptieji", kaip iš kokio vip klubo...

  Prieš mėnesį
 • Šaltis

  Nuoroda

  Susirinkit savo šunėkus, gerbiamieji.

  Prieš mėnesį
 • Seimininka paragino,o seimininkas skersa padejo,ka?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau