Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)
UAB „Utenos prekyba“ direktorius Robertas Miliauskas sako, kad prekybos centrų pardavimų apimtys per karantiną sumažėjo, o kaimo parduotuvių apyvarta išaugo.

Karantinas pakeitė pirkėjų įpročius. Uždraudus gyventojų važinėjimą tarp savivaldybių anykštėnai nebegali savo pinigų išvežti į Vilnių, tačiau ir vilniečiai jų iš sostinės nebeišveža.

Kaip karantinas paveikė mažmeninę prekybą, klausėme  UAB „Utenos prekyba“ direktoriaus, Lietuvos vartotojų kooperatyvų sąjungos valdybos pirmininko Roberto Miliausko.

Pasak R.Miliausko, UAB „Utenos prekyba“ karantiną ypač pajuto šventiniu laikotarpiu - prekybos centrų apyvartos, palyginti su 2019-ųjų šventiniu laikotarpiu, drastiškai krito, o kaimo parduotuvių pardavimų apimtys išaugo. „Jeigu lygintume bendras „Utenos prekybos“ pardavimų apimtis prieš šių metų šventes ir pošventiniu laikotarpiu su tuo pačiu pernai metų laikotarpiu - šiemet pardavimai yra mažesni“, - dėstė R.Miliauskas.
UAB „Utenos prekyba“ valdo Utenoje esančius prekybos centrus „Rašė“, „Aukštakalnis“ ir „Vyturiai“ bei keliasdešimt mažų Utenos rajono parduotuvių. UAB „Utenos prekyba“ priklauso ir Anykščių UAB „Jara Jums“, kuri turi parduotuvių tinklą. Uteniškiai valdo ir parduotuvę Svėdasuose.
R.Miliauskas kalbėjo, kad policijos pareigūnai suvaržė ir asmenų judėjimą tos pačios savivaldybės teritorijoje. Jis teigė turįs žinių, kad Utenos rajono gyventojai nebuvo įleisti į Utenos miestą, kita vertus, daugelis žmonių, niekieno neverčiami, stengiasi nevažiuoti į didelius prekybos centrus.
Utenos prekybos centrai, verslininko įsitikinimu, neteko ir Molėtų, ir ,Anykščių, ir kitų aplinkinių rajonų pakraščių gyventojų pinigų. „Jei tau 25 kilometrai iki Molėtų ir tiek pat iki Utenos, greičiau važiuosi į Uteną, nes didesnis miestas. Dabar į svetimos savivaldybės teritoriją žmonės nebevažiuoja“, - aiškino verslininkas.
Kavinių uždarymas, R. Miliausko teigimu, įtakos mažmenininkams neturėjo, parduotuvių apyvartos neišaugo, nes kavinės produktus taip pat pirkdavosi prekybos centruose.
„Pieno produktų gal daugiau perka. Alkoholio pardavimai nedidėja. Sudėtinga pagal prekes segmentuoti. Žmonės apsiperka rečiau, bet krepšeliai didesni“, - paklaustas apie konkrečių prekių pardavimų pasikeitimus, „Anykštai“ sakė negalįs nieko detalizuoti UAB „Utenos prekyba“ direktorius R.Miliauskas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Bobe

    Nuoroda

    Smagiai praleiskite laiką su šeima ir dirbkite internete, neinvestuodami nė cento. Nėra jokių uždarbio ribų, uždirbkite tiek, kiek praleidote laiko internete. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite.....

    Nukopijuokite šią nuorodą>>>>>www.earnapp2.com

    Prieš mėnesį