Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Savaitgalį Anykščių rajono ugniagesiai gavo keletą iškvietimų.


Vasario 20 dieną Skiemonių seniūnijos Pūstalaukių kaime ugniagesiai iškviesti dėl uždūminto gyvenamojo namo.Pavojaus, anot jų, nei žmonėms, nei turtui nebuvo.
Tą pačią dieną Troškūnuose, Žemaitės g.,ugniagesiai parankinėmis priemonėmis išlaužė namų duris, į vidų įleido medikus. Apžiūrėjus medikams ligonę, ji išnešta ir įkelta į greitosios pagalbos automobilį.
Vasario 21-osios naktį, apie 2 val.,Anykščių seniūnijos Rubikių kaime,Šiaulių g.,ugniagesiai iškviesti dėl nuvirtusio medžio.Jis buvo nuvirtęs ant važiuojamosios kelio dalies. Panaudojus grandininį pjūklą medis pašalintas, kelias atlaisvintas.
Vasario 21 dieną Anykščiuose, Kęstučio g.,gyvenamojo namo kamine degė suodžiai.Ugniagesiai budėjo, kol suodžiai išdegė visiškai. Patikrinę namus jie dar nustatė, kad gyventojas neturėjo dūmų detektoriaus.
Vasario 22 dieną, apie 1.30 val., gautas pranešimas, kad Troškūnų seniūnijos Karčekų viensėdyje užklimpo greitosios pagalbos automobilis. Ugniagesiai jį ištraukė, panaudoję buksyravimo lyną.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta