Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė socialiniuose tinkluose pasisakė už Kalitos kalno privatizavimą.


"Kas liečia kalną - aš iš viso būčiau už tokių objektų privatizavimą. Manau, verslas gebėtų "išsukti" šį objektą tikrai geriau", - socialiniuose tinkluose rašo V.Veršulytė.
Diskusija kilo Anykščių rajono tarybos nario, liberalo Mindaugo Sargūno feisbuko paskyroje, kai jis pasisakė apie slidinėjimo kainų ant Kalitos kalno didinimą.
"Matau, kad yra besipiktinančių, kad padidintos slidinėjimo kainos. Suprantu, kainų augimai niekada nedžiugina. Tad apie sprendimo priėmimo motyvus:
Kalitos kalną administruoja VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras. Viešoji įstaiga, kaip matote. Jos savininkas - Savivaldybė (iš esmės visi mokesčių mokėtojai). Esmė tame, kad pagal paskaičiavimus, anksčiau galiojusi kaina (5-6 Eur) pagal visus nustatytus karantino reikalavimus, įstaigai generuoja didelį minusą (kad pramoga būtų paleista ir veiktų, mėnesio išlaidos sudaro apie 20 tūkst. Eur). Tad kyla natūralus klausimas, ar visi mokesčių mokėtojai turėtų dengti įstaigos patirtus nuostolius, ar už tai, kad pramoga veiktų, ja besinaudojantys turėtų sumokėti kainą, kuri neneštų įstaigai nuostolių? Mano nuomone, neteisinga, kad už mažesnės gyventojų grupės norą slidinėti pigiau, turėtų primokėti tie, kurie ta pramoga net nesinaudoja.
Ir pabaigai: aš irgi norėčiau nueiti į parduotuvę, nusipirkti televizorių, o jo pusę kainos lai padengia mano kaimynai. Na, gerai jau gerai, galėsiu įsileist į svečius krepšinio rungtynių kartu pažiūrėti", - rašė Anykščių rajono tarybos narys M.Sargūnas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kalnas

  Nuoroda

  Padarykit ir upes su plezais privačius ,tai bent atėjo laikai ! Bepročiai ,kitaip nepavadinsi .Nesugebat valdyk ,eikit malkų pjaut .

  Prieš 6 dienas
 • Kalnas

  Nuoroda

  Padarykit ir upes su plezais privačius ,tai bent atėjo laikai ! Bepročiai ,kitaip nepavadinsi .Nesugebat valdyk ,eikit malkų pjaut .

  Prieš 6 dienas
 • Jo

  Nuoroda

  Valdžiazmogiai nesugeba dirbti,kalnas galėtų eurus uždirbti .

  Prieš savaitę
 • Darius

  Nuoroda

  12000euru duodu i metus moku 5metus i prieki išnuomuokit versla.

  Prieš savaitę
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Ar nesakiau kad ruošem privačiam verslui

  Prieš savaitę
 • Esmė

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Valdiškos įstaigos iš esmės prikurtos tik dėl darbo etatų inkubatoriaus, bet ne dėl veiklų vystymo ir rezultatų siekimo.
  Metines ataskaitas šitū centrų vadovų pasiskaitai ir viską supranti, kad rajono valdantiesiems svarbu lėšas įsisavinti iš biudžeto tarp savų.

  Prieš savaitę
 • Matrica

  Nuoroda

  Sėkmės receptas Anykščiams: privatizuoti savivaldybės administraciją kartu su direktore ir oavaduotoja. Juk ir rajono biudžetas padidės. Užteks Tilto gatvės projektui ir žiūroonams į varles Traupyje žiūrėt

  Prieš savaitę
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  geriau tegul privatizuoja ligoninį kartu su laikinuoju direktoriumi, tai gal valstiečių lyderiai įsuktų medicinos paslaugas žmonėms. Žadėjo naujasis anykštėnų Seimo narys ateit gyventi Anykščiuos, verslą daryti- tai vat, lauktume savam rajoni, kol nenumirėm, pamatyt dirbančius jaunus daktarus ir ligoninį veikiančių turėt tokių bent kaip Ukmergėj .

  Prieš savaitę
 • Keksas

  Nuoroda

  Tai čia liberolai turi planą privatizuot? kaži kas pretendentuos:)? Ku myslyja kaalicijos partniorai? :)

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau