Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)

Kai kurie architektai išvydę vizualizacijas, koks pastatas bus statomas senosios Anykščių bibliotekos vietoje, pažėrė kritikos, tačiau šio projekto vystytojai jiems davė atsaką.


"Su šypsena galima pasakyti, kad vieni architektai kitiems dažniausiai yra kritiški, kaip ir vieni statybininkai kitiems. O ypač tiems, kurie ne vietiniai", - sakė UAB "Selija" vadovas Aris Azguridis.

Plačiau apie tai - antradienio laikraštyje "Anykšta".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Studentui

  Nuoroda

  Žinoma kad Anykščiams reikia naujo daugiabučio. Puiku. Puikus sumanymas. Tokiam puikiam sumanymui realizuoti reikia puikaus architekto. Tobula būtų. Pažiūrėjau kaip dabar projektuojami daugiabučiai, seilės nutyso. Kad mums nors į tą pusę. Jaukūs, stilingi, grakštūs puikuojasi Vilniuje, Kaune, pagaliau Panevėžy. Ir vėl mes atlikę lūzeriai. Su senienom. Gaila.

  Prieš mėnesį
 • guoga

  Nuoroda

  Man ir gražus. Svarbu gauti normalų pelną. O koks jau tas vaizdas, paskutinėj vietoj. Svarbu man gerai, o jau miestas pakentės. Ar mažai baisių namų? Nemažai. Koks gu skirtumas gražu negražu. Kuo daugiau ploto išspausti, jei neišlips ant gatvės, tai ir gerai. Pažiūrėkit į vyno gamyklą. Didelis irgi pastatas. Ir numirė kas nuo to dydžio. O dar dėl senoviškos architektūros turavoja, bijokit dievo, man patys gražiausi namai ir buvo prie Brežnevo ir Chruščiovo, užsimanė Anykščiuos gero daikto. Gryčia ir gerai, negriūna dar geriau. Užsimerkit kai eisit pro šalį, jei jau nebegalėsit pažiūrėt.

  Prieš mėnesį
 • Studentas

  atsakymas į: guoga Nuoroda

  Aš sutinku su architektais, kurie supranta architektūrą. Kiek tokių Anykščiuose? 10, 20 iš 25000. Ir jie nuspręs, kad kitokiam namui mūsų mieste ne vieta? Man čia namas. Tik namas. Gal šiek tiek kitoks, bet namas, daugiabutis, kurio laukia jauni žmonės. Pagaliau, prisiminkim Eifelio bokštą. Tuomet tai buvo prakeiktas prancūzų architektų statinys, o dabar vienas iš labisusiai turistų lankomų objektų. Man regis, kad vietiniai srchitektsi ir "architektai" neteisūs. Gal būt, tas projektas netobulas, gal būt, koreguotinas, bet jis reikalingas jauniems žmonėms.

  Prieš mėnesį
 • Naa

  Nuoroda

  Bile tik stato. Kada paskutinį daugiabutį pastatė Anykščiuose? Dauguma anykštėnų nebuvo gimę.

  Prieš mėnesį
 • Brone

  Nuoroda

  maceu plakatas iskabintas int sienas bibliotekas ir skaiceu visiskai grazei atrodys kai gatavai pastatis ir spalva zale bus svelni .ir zuvu ir norfas krautuves arti a iki upes ir parka netol.

  Prieš mėnesį
 • Jauna šeima

  Nuoroda

  Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas.

  Prieš mėnesį