Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)

Kovo 1-oji, pirmadienis, buvo paskutinė Lino Šulskaus darbo diena Anykščių rajono savivaldybės administracijos Bendrajame ir ūkio skyriuje, kuriame jis dirbo vyriausiuoju specialistu. L.Šulskus laikytas buvusio mero Kęstučio Tubio žmogumi, tačiau jis pats savo sąsajas su buvusiu meru neigia, o iš darbo sakė išeinąs savo noru.

„Kas penkerius metus reikia keisti darbą. Išeinu savo noru. Užsiimsiu individualia veikla. Nesu tas žmogus, kuris būtų labai svarbus ar kažkam labai įdomus“, - paklaustas apie pasitraukimo iš darbo priežastis „Anykštai“ sakė L.Šulskus.

 

/.../

L.Šulskus „Anykštą“ tikino, kad jis iš darbo išeina niekieno neverčiamas. Paklaustas, ar teisybė, kad jam buvo mestas šešėlis, jog neva savivaldybės internetinėje duomenų bazėje renkasi kompromituojamą medžiagą prieš dabartinę rajono valdžią, L.Šulskus tikino, jog jeigu tai būtų buvusi tiesa, jis būtų gavęs nuobaudą. „Nebuvo nuobaudos. Nematau skandalo“, - dėstė iš valstybos tarnybos besitraukiantis L.Šulskus.  

 

Visas tekstas - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas R.

  Nuoroda

  Jei valytoja perskaitytų ant stalo viršininko paliktą raštą, būdamas akcininku, atleisčiau už nerūpestingą elgesį su konfidencialiais dokumentais jį, o ne ją. Ponas Šulskus ar kitas savivaldybės valdininkas neturėtų turėti prieigos prie slaptų, konfidencialių ar riboto naudojimo dokumentų. Tam Dokumentų valdymo sistemoje ar popierinių dokumentų apyvartoje turi būti naudojamos įvairios apsaugos priemonės, jas turi užtikrinti įstaigos administracija. Tačiau, jei vienas ar kitas raštas, sprendimas yra viešo naudojimo, tuomet nesuprantu, kur čia nusižengimas? Savivaldybė nėra specialioji tarnyba. Manau, už tai, kad kolega pasidomėjo kokia nors jam rūpima, nors ir konkrečioms pareigoms nebūdinga informacija, visai normalu. Ne kalėjime gi dirba. Šiuo konkrečiu atveju pasiaiškinimą reikalauti iš Šulskaus yra perteklinis ir nekolegiškas veiksmas.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Durnelei komentatorei kokie jus nuopisos...žmogus pradėjo versla ..juk ten ištu pinigeliu nepragivensi...šaunuolis linas...

  Prieš mėnesį
 • Jop

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Jau greit prie tokių komentarų prisistatys žalia masinyte ir bus sufurmuluotas atsakymas:-)

  Prieš mėnesį
 • Atrodo

  Nuoroda

  Laikas savivaldybės administracijos vadovus keisti

  Prieš mėnesį
 • Įdomu sužinoti

  Nuoroda

  Savivaldybėje pradėtas tyrimas, aiškinantis, kas ir kaip vartė dokumentus savivaldybėje, nesusijusius su tiesioginiu darbu. L.Šulskus nebuvo vienintelis, kuris buvo paprašytas pasiaiškinti. Jis pasiaiškinimą parašė, tačiau buvo vienintelis, kurio faktai nesutapo, detaliau aiškinsis darbo grupė, po poros dienų jis parašė pareiškimą išeiti iš darbo“, – sakė L. Kuliešaitė.

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  atsakymas į: Įdomu sužinoti Nuoroda

  Ar šie dokumentai yra slapti ar konfidencialūs, kad jų negalėjo toje pačioje įstaigoje dirbantis asmuo pamatyti?

  Prieš mėnesį
 • UAB direktorius

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Jei mano valytoja ar vadybininkai domėtųsi mano dokumentas, kad ir paliktais ant stalo, tai skristų iš darbo tą pačią dieną.

  Prieš mėnesį
 • Su tokiu mąstymu

  atsakymas į: UAB direktorius Nuoroda

  laikas tau skristi iš darbo

  Prieš mėnesį
 • Piatra

  Nuoroda

  Stoviu unt Darba Birzes, mažu man balatiruitis ton vietan

  Prieš mėnesį
 • as

  Nuoroda

  Dar viena pasalino

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau