Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Muzikos pedagogės Irutės Meldaikienės auklėtinis Matas Niaura nuotoliniame Amerikos jaunųjų muzikantų sąjungos konkurse 11-14 metų amžiaus pianistų kategorijoje laimėjo trečiąją vietą.

 Jaunieji muzikos atlikėjai iš JAV, Pietų Korėjos, Kanados, Honkongo, Indonezijos, Jungtinės Karalystės, Italijos, Ispanijos, Vokietijos ir kitų pasaulio šalių konkursui atsiuntė savo pasirodymų vaizdo įrašus. M.Niaura šiame konkurse buvo vienintelis dalyvis iš Lietuvos ir tapo pirmuoju anykštėnu, sudalyvavusiu pianistų konkurse už Atlanto.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Valio

  Nuoroda

  Sveikinimai !!! Talentas Tadas, dabar Matas, Niaurų genuose slypintis talentas sugyvavęs mokytojų pagalba, puošia Visatą. Ačiū visiems ir SĖKMĖS jiems.

  Prieš mėnesį
 • Jurga

  Nuoroda

  Šaunuolis Matai! Džiugu skaityti apie tavo pasiekimus :)

  Prieš mėnesį
 • Emigrantas

  Nuoroda

  Tiesiog super,taip ir toliau arba dar auksciau :)

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Didžiuliai sveikinimai ir linkėjimai vaikui ir Irutei. Super mokytoja. Gaila, kad pas mus Anykščiuose talentingiems žmonėms ne vieta, patys išvejam. Nevertinam ką turim. Nėra skatinami talentingi, įvesta tarybinė lygiava. Gabus ar nelabai, vienodas ir užmokestis, gali ruošti šimtukininkus, o kitas mokytojas šiaip tik eina į darbą, kad algą pasiimti, o gauna abu vienodai. Paskaičiuokim, kiek Irutė išleido paruoštų vaikų į pasaulį, kuire garsina Lietuvą, Anykščių kraštą??? O kiek išleido tūlas kitas mokytojas? Ir kam iš jų geriau sekasi ? Atspėkite...Taip ir su visais sektoriais, išskyrus verslą.

  Prieš mėnesį
 • Vitalija

  Nuoroda

  Mes turime,netik rašančių,poetų,bet ir talentingų pianistų vaikų.Nuopelnas muzikos mokytojai I.Melsdaikieneii.Ką turim,tai turim.Sekmės Matui.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Valio, turime kuo džiaugtis ir didžiuotis! Sėkmės talentui ir jo mokytojai!

  Prieš mėnesį