Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Šiandien, balandžio 7 d., 11 valandą Anykščių rajono PSPC nuo koronaviruso buvo paskiepyti Anykščių rajono savivaldybės vadovai – meras Sigutis Obelevičius ir administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė. Vakcinacijai panaudota „AstraZeneca“ vakcina, o vadovai paskiepyti pagal kovo 27 d. LR Sveikatos apsaugos ministro išleistą įsakymą, kuris prioritetų eilėje šalies merus ir administracijų direktorius pakėlė „į priekį“.

 Po vakcinacijos proceso Anykščių rajono savivaldybės vadovai sakė, kad jaučiasi puikiai.

Pasak mero ir administracijos direktorės, jie pasinaudojo suteikta galimybe pasiskiepyti „AstraZeneca“ vakcina ir nori pasakyti visiems rajono gyventojams, jog skiepytis būtina ir nesvarbu, kokia vakcina, nes jos visos veiksmingos ir apsaugo nuo viruso, o susirgus – nuo sunkių pasekmių.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • A.L.

  Nuoroda

  Nemačiau šitų asabų nei policijos postuose dirbančių, ne prekybos centrų kasose sėdinčių. Geriau jau būtų savo skiepą atidavę prekybos centro kasininkei arba PK patruliui.....bent būtų nemokama politinė reklama....O dabar tikrai gavosi antireklama :-)

  Prieš 2 dienas
 • Nuomonė

  atsakymas į: A.L. Nuoroda

  Jie kasdien dirba su žmonėm, antireklama būtų, jeigu pakvietus nesiskiepytų. Pagaliau, kas, jei ne vadai turi rodyti pavyzdį. Rašau didelį pliusą.

  Prieš dieną
 • kazkos diegas

  Nuoroda

  aiskino, kad vyrams zeneka nebaisi, ypac vyresniems. O vat moterims ir ypac jaunoms salutinis poveikis daznas ir stiprus. Visi registruoti kraujo kresejimo atvejai taip pat atsitiko su moterimis.

  Prieš 3 dienas
 • Jo

  Nuoroda

  O kodėl Anykščių meras kalba per tv, kai rodo policijos pareigūnų protestus. Nereikalingi rajono vadovams pareigūnai, nereikia teisintis, kad rajone daug pensininkų. Pensininkai atsisako skiepytis, kada pasibaigs su jais žaidymas, atsisako ir nereikia kelis kartus siūlyti. Darbo nera, tik turizmas, todel jaunimo ir mažėja. Gaila.

  Prieš 3 dienas
 • L.

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Meras kalbėjo, kad laikosi įstatymų ir policija bus paskiepyta, kai prieis jų eilė. Girdėjau, kad jau paskiepyti. Beje, jūs norėtumėte mero, kuris nesilaiko įstatymų? Aš ne, manau, kad policija tuo labiau

  Prieš dieną
 • Taigi

  Nuoroda

  Įdomus pokalbis, verta visą išklausyti.
  https://www.youtube.com/watch?v=5YDLM0ffJvo

  Prieš 3 dienas
 • Ačiū, labai graži Juraičio barzda.

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Juraitis tikrai vertas dėmesio.
  K.Juraitis 2017 metų birželį, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, į namus išsikvietė greitosios medicinos pagalbos darbuotojus. Atvykusius medikus jis ėmė įžeidinėti ir sudavė delnu skubios pagalbos specialistui į veidą. Vėliau vyras spyrė policijos pareigūnui, sudaužė jo kišenėje buvusį mobilųjį telefoną. Pristatytas į Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą, jis policijos pareigūnui bandė suduoti ranka ir griebė už kojos, pastarasis nukrito ant grindų. Kaip BNS informavo Vilniaus apylinkės teismas, K.Juraitis neneigė galėjęs padaryti nusikaltimus, tačiau kaltės nepripažino. „K. J. (...) kategoriškai tvirtino, kad kaltės dėl inkriminuotų nusikalstamų veikų nepripažįsta, teigdamas, jog dėl ilgalaikio alkoholio vartojimo jis nagrinėjamo įvykio dieną nesuprato savo veiksmų ar juos suprato iškreiptai ir negalėjo jų valdyti, t. y. kaltinamasis teismui teigė, jog jis jam inkriminuotų nusikalstamų veikų padarymo metu buvo nepakaltinamumo būsenoje“, – rašoma teismo pranešime.

  Prieš 3 dienas
 • ULBA

  Nuoroda

  Manau,kad po šito skiepo Sigitui prostitučių nebereiks.

  Prieš 3 dienas
 • Ats.Elvyra

  Nuoroda

  Čia Asta Bartulienė,Ritos Juodiškienės seselė pagal mane.

  Prieš 3 dienas
 • Gadeikis

  Nuoroda

  Nu,čia dar neaišku ar buvo,,paskiepyti kuom sako,nemanau kad musu major ant tiek.

  Prieš 3 dienas
Įkelti daugiau