Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Meteorologai žada, kad šiemet sulauksime ir didžiulių karščių, ir gausių kritulių. Mokslininkai prognozuoja, kad šiemet bus pati karščiausia vasara per šimtmetį.

 Žadama, kad šiemet sulauksime ir didžiulių karščių, ir gausių kritulių.

Didžiuosiuose meteorologijos centruose tam tikrose pasaulio šalyse sudaromos preliminarios schemos visos planetos klimatui. Anot jos, šios schemos rodo, kad artėjanti vasara turėtų būti karščiausia šio šimtmečio vasara.

Keleto pastarųjų metų orų tendencijos šiemet leidžia tikėtis rekordinių karščių pirmąją vasaros dalį ir gausių kritulių jai einant į pabaigą. Šiemet taip pat tikėtina sulaukti ir per visą Lietuvą praūšiančių trumpų škvalų.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta