Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)

Vasario 14-ąją duris atvers SPA Vilnius Anykščiai. Komentatorius „Džiugina“ apie tai parašė: „Džiugina, kad į Anykščius ateina stiprus verslas ir drąsus verslininkas Valdas Trinkūnas. Manau, kad visi Anykščiai iš SPA gaus naudą.“ O „O man dzin“ jam atsakė: „Nieko iš to nebus. Tiksliau bus, bet kas mums iš to. Verslininkas darys savo biznį ir tiek.“

 

Kurį iš komentatorių palaikote Jūs?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jeigu kas nors turi

  Nuoroda

  Anykščių, kaip kurorto,viziją ir nuosekliai ją siekia paverst gyvenimu-tai SPA yra sudedamoji kurortinės visumos,duokdie ,ją turėti kaip krašto pasididžiavimą,kokios dar abejonės?Štai mano vilnietė dukra tik išgirdus jau suplanavo aplankyti:)

  Prieš 7 metų
 • Stepas

  Nuoroda

  Verslininko nuosavas biznis ir nauda visam miestui tikrai nesikertantys dalykai. Nereikia čia pūsti proletarinių idėjų.

  Prieš 7 metų
 • Ramunė

  Nuoroda

  Kad Anykščiams nebus naudos iš SPA , manau, gali kalbėti tik visiškas debilas ar tokie nekenčiantys Anykščių ir dabartinės Anykščių valdžios piliečiai kaip galbonai ar janeckai. Nauda iš tokio objekto pati didžiausia kokia tik gali būti: tai ir daug gerai apmokamų (ir ne vokeliuose) darbo vietų, taigi ir mokesčiai į rajono biudžetą, tai ir vandens vartotojas - mokesčiai Anykščių vandenims, tai ir maisto produktų pirkėjas iš ūkininkų - pajamos Anykščių žemdirbiams, tai ir nauji turistai - pajamos muziejams ir kt.

  Prieš 7 metų
 • Rimtam

  Nuoroda

  Tu čia nerimtai?

  Prieš 7 metų
 • Rimtai

  Nuoroda

  Aš manau, kad investicijos į Anykščius yra Krikštaponio nuopelnas. Jis ir savo verslą puikiai daro. Buvau pas jį sodyboj, tikrai niekuo SPA nenusileidžia.

  Prieš 7 metų
 • anykstenas

  Nuoroda

  nieko nepajaus jokios geriau trinkunui gal kiek padaryta su siais namais anykstenams nuostoliu reikia pirma nubausti mera buvusi kuris leido versti ir sunaikino

  Prieš 7 metų
 • tures

  Nuoroda

  anykstenams gerai kad bus drasus zmogus trinkunas nebijantis autoritetu

  Prieš 7 metų
 • O tai ...?

  Nuoroda

  O tai mes ką -visą Anykščių rajono strategiją "turistinome" tik tam, kad Trinkūnas savo SPA, nugriovęs poilsio namus galėtų steigti? Tik toks rezultatas iš viso to "Nefinio kurorto" ?

  Prieš 7 metų
 • Petrytė

  Nuoroda

  Kam nuo to bus geriau?

  Prieš 7 metų
 • Petrytė

  Nuoroda

  O man dzin, kad bus SPA.

  Prieš 7 metų
Įkelti daugiau