Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)

„Anykštai“ paskelbus, kad į Anykščius atvažiuoja Tėvynės sąjungos Seimo nariai, pasipylė komentarai. Vieni komentatoriai, pvz. „Daiva Kvietkauskienė“ gyrė konservatorius („Kad greičiau Jūs sugrįžtumėte į valdžios poziciją ir gal dar sugebėtumėte vėl išgelbėti mus nuo dabartinių socdėmdarbiečpaksoidlenkų siautėjimo ir beprasidedančios krizės.“)

 

Kiti, pvz „Faktai“ juos keikė („Norėčiau pamatyt, kaip atrodo žmonės, aklai balsuojantys už konservus. Pasiskaitykit Prano Valicko straipsnį 'Valstybės skola". Būtent Kubilius praskolino Lietuvą milžiniškom sumom, išvarė emigracijon šimtus tūkstančių lietuvių, nurėžė išmokas, pensijas, pašalpas. Naujų darbo vietų nesukūrė. Kokias krikščioniškas, dorovines ar konservatoriškas vertybes propaguoja jūsų numylėtiniai, jei lyderis Landsbergis balsuoja už homoseksualų propagavimą ir vykdo antitautinę, antivalstybinę veiklą - ragina boikuotuot referendumą, parduot šalies žemes, nuolat tyčiojasi iš Lietuvos žmonių, lietuvių tautos.“)

O „Sąjūdis“ klausė: „Klausimas Kubiliui. Kaip vertinate Anykščių konservatorių kolaboravimą su sovietinio KGB karininkais ? Mero argumentai, jog jam nepatiktų bendradarbiauti su beždžione, bet nieko blogo bendradarbiauti su KGB, atrodo įtartini. Juk KGB Kapitono pareigos yra mero kompetencijoje.“

Ką apie tai manote Jūs?

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • V i t o

  Nuoroda

  Jei juodgalis būtų labai geras vadovas gal ir reikėtų jį saugoti, užmerkt aks į jo kgb , . bet juk jis nėra nei darbštus, nei gabus , nei doras . Kodėl nesutinka konservatoriai balsuoti už Oną Jukniuvienę ?

  Prieš 7 metų
 • Vitai

  atsakymas į: V i t o Nuoroda

  todėl kad konservatoriams svarbiau KGB praeitis

  Prieš 7 metų
 • Vitai

  atsakymas į: Vitai Nuoroda

  norėjau pasakyti patirtis

  Prieš 7 metų
 • Žygimantas

  Nuoroda

  Čia žiniasklaidos problema, o ne anykštėnų. Ar buvo geriau, kai spaudoje riejosi tarpusavy Nefas ir Alesionka? Spaudai buvo geriau, o anykštėnams blogiau. O ar būtų geriau, jeimeras būtų Janickas ar Savickas?

  Prieš 7 metų
 • dirol

  Nuoroda

  prie ko tas vaizdelis ? Apiplėšimas Anykščių rajone: nusikaltėlių pasiruošimas – kaip kine, o grobis – kaip anekdote

  Prieš 7 metų
 • vaizdelis

  Nuoroda

  skambant Sovietų Sąjungos himnui, prasideda orgija – vieni su kitais santykiauja oraliniu ir analiniu būdu, prie jų prisijungia moterys.

  Prieš 7 metų
 • turistas

  Nuoroda

  Pagal vietos savivaldos įstatymą meras vienintelis gali išreikšti nepasitikėjimą Administracijos Direktoriumi. Kai meras sako, kad tai socialdemokratų skyriaus reikalas, jis švelniai tariant neteisus. Yra žinių, kad socialdemokratai norėjo apsivalyti, bet dėl tokios mero "meilės" negali. Eina kalbos, kad taip konservatoriai daro tam, kad per kitus rinkimus konservatoriai galėtų gauti daugiau balsų nei socialdemokratai. Nors mažiau nei buo ,bet svarbu daugiau nei socialdemokratai.

  Prieš 7 metų
 • Juozas

  Nuoroda

  Viskas čia su konservatorių ir socdemų bičiulyste yra gerai. Visus mus vienija Motušė komunistų partija. Visi mes iš jos kilę, visi joje buvom. Ir Sigutis ir Donatas ir Vilius. Kaip Vladimiras Putinas sako - pas mus buvusių komunistų nebūna.

  Prieš 7 metų
 • jie visi

  Nuoroda

  buve komunistu partijos nariai ir jie visi vienodi ,kiek bemokik vilka jis visvien miskan ziuri

  Prieš 7 metų
 • ...

  Nuoroda

  Anyksciuose nera konservatoriu. Nebeliko. Issigime, isvirto, issimazojo. Pavirto sliuchom, mazgotem, verstaskuriais...

  Prieš 7 metų
Įkelti daugiau