Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)

Trečiadienį Vyriausioji rinkimų komisija svarstė socdemų ir Vytauto Galvono skundą dėl Anykščių rajono tarybos nario Arūno Liogės priesaikos teisėtumo. Opoziciniai Tarybos nariai skundėsi, kad A.Liogė prie priesaikos pridėjo žodžius „nuo savęs“.

 

Tačiau VRK A.Liogės ne tik nepašalino iš Tarybos, bet ir išteisino. VRK politikui tik liepė artimiausiame rajono Tarybos posėdyje padaryti pareiškimą, kad jo priesaikos tekstas buvo toks, kaip numato įstatymas, o po to pasakyta replika – ne priesaikos dalis.

Pats A.Liogė skolingas jį apskundusiems politikams neliko ir kalbėjo, kad vienas iš jį apskundusių sulaukė pastabos, kad prisiekinėjo ant Konstitucijos uždėjęs ne ranką, o tik pirštus...

Kaip Jūs vertinate šią situaciją? Gal VRK į A.Liogės priesaikos situaciją pakankamai neįsigilino, o gal komisija kaip tik į situaciją pažiūrėjo „iš esmės“ ir nekėlė „audros stiklinėje“?

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • aš manau taip

  Nuoroda

  Dievas dar niekam nėra padėjęs,ar ką nors nubaudęs už blogus darbus,o va,bendruomenė GALI

  Prieš 5 metų
 • ocmpscu

  atsakymas į: aš manau taip Nuoroda
  Prieš 4 metų
 • Gal...

  Nuoroda

  Nieko blogo A.Liogė nepadarė. Pasimaivė, bandė šiek tiek rinkėjus pamaloninti. Tik tiek. Turbūt skundusius labiausiai supykdė Liogės išryškintas piliečių, o ne kokių partijų, oligarchų ir t.t. valios pripažinimas. Kaip čia taip dėkoti anykštėnams, o ne paksiui, ar žmonai?

  Prieš 5 metų
 • geriems vyrams

  Nuoroda

  Galimai "dideli kleckai" kliūdo, svarbu kad prikbti

  Prieš 5 metų
 • vaja vaja

  Nuoroda

  na bet pagalvokit kur tik galvonas ten ir problemos,zmogeliui nu taip nesiseka ir dar kitus kirsija. na o apie ziogeli viskas pasakyta is pavardes......

  Prieš 5 metų
 • kraštietė

  Nuoroda

  Tarp skundikų buvo ir D.Žiogelis o šis jau mėgsta ne tik skūsti bet ir pasipūtimo aukščiausias laipsnis,į visus žiūri iš aukšto karjeristas ir itek jau toks jis nuo mokyklos laikų.

  Prieš 5 metų
 • svarbu

  Nuoroda

  Svarbu įvertinti kodėl ir ką Liogė pasakė. Oblogo jis nieko nepasakė. Tik parodė dėmesį rinkėjams. Tai VRK ir įvertino

  Prieš 5 metų
 • pritariu

  atsakymas į: svarbu Nuoroda

  teisingai

  Prieš 5 metų
 • matau neteisybe

  Nuoroda

  Dabar betruksta, kad kas ufonautu pagalbos priesaikoje paprasytu...

  Prieš 5 metų
 • Justas

  Nuoroda

  Blogai,bausti butina,kitaip ir auklejami nusikalteliai,o juk jis irgi teisme jau pabuvojes

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau