Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)

Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad 2014-aisiais paaugo Lietuvos gyventojų pajamos. Ar Jūsų atlyginimas augo? O gal atlyginimas augo mažiau nei didėjo prekių kainos? Kita vertus, gal mes esame chroniški verkšlentojai, nes kaip bebūtų gerai, matome tik blogus dalykus?  

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • na

  Nuoroda

  nesidomiu kiek tie degalai kainuoja,bet lengvųjų automobilių gatvėse daugėja.Ir vairuoja juos nuo moksleivio iki aštuoniasdešimtmečio.Tai kaip čia išeina-raudam,kad viskas brangsta,baisus skurdas.Paaiškinkit išminčiai,gal jie vandenį pilasi į bakus,bet raudam ,kad ir vanduo brangus.

  Prieš 5 metų
 • nuolat

  Nuoroda

  Trumpai pasidziauge atpigusiais degalais, vel mokam brangiau nei vokieciai. Tiems, kuriems mokam- labai gereja. Prognozuoju, kad dar siu metu pabaigoje, senais pinigais, mokesim po 6lt/ltr.

  Prieš 5 metų
 • Aušra

  Nuoroda

  Anykštėnams tik blogėja po liberalų išrinkimo. Ima jie dar iki šiol neregėtas algas, nieko nenuveikia ir gal jau biudžetas išparceliuotas? Net pažadus pamiršo. Baisu.

  Prieš 5 metų
 • ???

  atsakymas į: Aušra Nuoroda

  Ta prasme ir tau, tikrai rozai liuksemburg dirbti liepe? Ir net priedo skirti nezada? Bek ir pasiskusk kapitonui.

  Prieš 5 metų
 • na

  atsakymas į: Aušra Nuoroda

  blogiau nei prie socdemu tai tikrai nebus :D

  Prieš 5 metų
 • aNDREJAI

  atsakymas į: Aušra Nuoroda

  Na, kaip uz 0.25 etato, tu per daug dirbi cia berasinedama komentarus. Eik pailsek, isvaziuok kur nors i kurorta :)

  Prieš 5 metų
 • Gerėja, oi kaip gerėja!!!

  Nuoroda

  Tas gyvenimas tikrai labai gerėja tik valdžiažmogiams ir kitiems smulkiems valdininkėliams ar aferistams, kurių šiais laikais priviso kaip parazitų, bet paprastajam darbinykui nesijaučia jau to gyvenimo pagerėjimo , jeigu gavai darbą tik nors už minimumą, ar esi net bedarbis. Badu dar nenudvėsime, jei sveiki,rankas ir kojas turėsime. Svarbiausia, kad tik jokio karo nebūtų Lietuvoje ir visoje Europoje.

  Prieš 5 metų
 • na

  Nuoroda

  girdėjau darbo birža siunčia į kvalifikacijos ,amatų kursus.Pvz.siuvėjų,dažytojų ir kitus.Taigi galima pabandyti,o ne verkšlenti,keikti valdžią ir visus kaltinti.

  Prieš 5 metų
 • aha

  atsakymas į: na Nuoroda

  Taip ir galvojau, kad tai pasakysit. Deja, nepazistu nei vieno, kuris baiges darbo birzos kursus gebetu dirbti tuo, kuo mokesi. Jei ir ko pramoksta, tai daryti broka. Ir ne tik cia, bet ir kituose, net didziuosiuose miestuose. Pavyzdziui pazistu zmogu, kuris mokesi vienos is „prestiziniu“ profesiju (lyginant su tuo, ka gali isprasyti is darbo birzos, nors ir tas isprasymas galetu buti atskira tema), tai per visa moksla ilgiau nei 4 valandos mokymai netruko, nors turejo buti kiekviena diena po 8 valandas. Apie kokias praktikas visai patylesiu. O bjauriausia, kad tas zmogus dabar samoningai negali ieskotis darbo (nors kaip dziaugesi, kad gavo tuos kursus, nes apie ta specialybe svajojo), nes jei dirbs ne pagal „ismokta“ specialybe, tures grazinti tukstancius uz moksla. O pagal ta specialybe nieko neismoke, tik panasu, kad kazkas isisavino pinigus.

  Prieš 5 metų
 • rm

  atsakymas į: na Nuoroda

  nuo kada,avigalvi,tokiem ''amatininkam'' geras algas moka

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau