Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (5)

Liepos 22-oji buvo 100-oji diena, kai rajoną valdo naujoji komanda. Balandžio 14-ąją prisiekė liberalas meras Kęstutis Tubis, buvo išrinktas vicemeras Sigutis Obelevičius, administracijos vadove paskirta Veneta Veršulytė (pirmas dvi savaites ji buvo laikinoji administracijos direktorė). Ką manote, kaip vertinate naujos valdžios darbą per pirmąsias 100 dienų?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Wolf

  Nuoroda

  http://mypcoslocus.com/profile/daiceldo34/ The key ingredient of teeth whitening gels and creams is hydrogen hydrogen peroxide. It works as an oxidizer and cleans up, and rejuvenates the enamel covering our teeth. This is what makes them whiter and brighter than before. Looking for white teeth, here are a few tips and popular methods that you can look at. However, before trying any teeth cleaning treatment yourself, consult your dentist about it and get his advice. Hell be able to guide you as that treatment youll need to go relating to.

  Prieš 12 mėnesių
 • Jessica

  Nuoroda

  Środki na potencję - ranking produktów czytelników! http://odchudzanie-opinie.pl/suplement-ostrovit-opinie-calym-kwartale-stosowania

  Prieš metus
 • Brandon

  Nuoroda

  http://newmarketstudio.com.au/profile/horon85/ 7 Get yourself a tan. Self tanners are fine up to they dont give the orange glow. Darker skin looks smoother and happier. Tanners can also help mask varicose veins and imperfections.

  Prieš metus
 • Sara

  Nuoroda

  http://www.ohsoselfie.com/profile/36824/ But dont despair inside your battle get rid of and it mat be reverse grey hair. There are some safe herbal solutions for ones problem. To get this it doesnt stop here take 4 to 6 months to view results. But something like 8 to 12 weeks instead. Such products are loaded with super premium vitamins for grey hair, that effectively beat back the greying.

  Prieš metus
 • Daugiaaukščiai kumetynai

  Nuoroda

  Mere, balsavau už jus, kad baudžiavinių kumetynų renovacijoje panaikintumete KORUPCIJĄ. Įkainiai renovacijos išpusti dvigubai-trigubai. Teisingai apie tai rašė: Janickas, Bobelienė, Fergizienė. Melavimui apie "naudą" savivaldybėje atlyginimą gauna net du etatiniai. nors nei vienas iš jų joks statybinnkas. Realiai tą KORUPCIJĄ gali panaikinti tik valstybnės--kontroliuojamos įmonės rajone renovacjai įsteigimas.Buvęs meras ir tai sugėbėjo įsteigti rajono išlaikomą menų veislyną. Renovaciją ne menai, tai būtų savaime išsilaikantii įmonę ir naujos darbo vietos

  Prieš 4 metų
 • Šiaučiukėnai

  atsakymas į: Daugiaaukščiai kumetynai Nuoroda

  Šiaučiukėnai visai nusenai,kad tokias nesamones rašynėji.

  Prieš 4 metų
 • Alvydas Janickas

  Nuoroda

  Ryškūs pokyčiai vyksta tik į gerą pusę. Aklas gali to nematyt, kurčias negirdėt. Dideli pokyčiai įvyko savivaldos administravime. Anykštėnų tiesioginiuose mero rinkimuose išrinktas Meras Kęstutis Tubis yra aiškus lyderis, charizmatiška, ryški asmenybė, tvirtas ir reiklus vadovas. Aiški valdymo piramidė: Meras-mero pavaduotojas- administracijos direktorius. Visai priešinga valdymo struktūra matėsi praeitoje kadencijoje: administracijos direktorius- mero pavaduotojas-Meras. Matėme, kad visus savivaldybės ūkinius- finansinius reikalus organizavo, sprendimus priėmė ir tvarkė V. Juodelio ir D. Krikštaponio tandemas. Merui S. Obelevičiui geriausiu atveju likdavo trečiaeilis vaidmuo. Tokia situacija labai aiškiai matėsi praeitoje kadencijoje. Džiugu kad šios kadencijos valdžia savivaldybėje sugriovė "Berlyno sieną", kaip sovietinės nomenklatūros ir išsikerojusių blogybių simbolį. Džiugu kad savivaldybės valdininkai pradėjo maloniai sveikintis, o kai kurie net šypsotis. Puiku, kad nebematyti savivaldybės automobilių prie maisto prekių parduotuvių ir valdininkų, važinėjančių valdišku transportu pietauti į namus. Neujama žiniasklaida, kaip buvo praeitoje kadencijoje. Ir žinoma, labiausiai matomas ir svarbiausias mero darbas per 100 darbo dienų - pradėta kova su galimai korumpuotais arba nesažiningais valdininkais. Berods jau 3 galimai nesažiningi valdininkai yra įvertinti nuobaudomis. Puikiai matėme kas dėjosi praėjusioje kadencijoje- STT kratos savivaldybėje ir valdininkų namuose, ikiteisminiai tyrimai, baudžiamosios bylos ir valdininkų teistumai. Korupcinė, nesąžiningos valdininkų veiklos sistema savivaldybėje nejudinta beveik 25 metus, nuo pat Nepriklausomybės pradžios. Tai neregėtas dalykas! Darbų pradžia puiki! Sėkmės darbuose!

  Prieš 4 metų
 • pliurpalis

  atsakymas į: Alvydas Janickas Nuoroda

  Atėjo kartą Janickas ir pasakė tai, ko niekas niekada nežinojo.:-)

  Prieš 4 metų
 • Anykščių Merfis

  atsakymas į: Alvydas Janickas Nuoroda

  Sveikinu naują Socialinės paramos skyriaus vedeją.

  Prieš 4 metų
 • Jūs neteisus

  atsakymas į: Alvydas Janickas Nuoroda

  šiandien vicemeras į darbą atvažiavo iš namų su valdiška škoda ir dar kažkokią panelę, panašią į naują laikraščio žurnalistę, į Anykščius atvežė. Tad dėl valdiško transporto esate neteisus.

  Prieš 4 metų
Įkelti daugiau