Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

– Nustok man rodyti liežuvį, nes susirgsi!
– Kuo galiu susirgti rodydamas liežuvį?
– Žandikaulio ir nosies lūžiu bei hematomomis po abiem akim!

Komentaras

Taigi:„Gyvename laikais, kai protingi žmonės laikomi kvailiais, kvailiai laikomi protingais, sveiki žmonės laikomi ligoniais, ligoniai laikomi sveikais. Turi būtinai sirgti, į oganizmą leistis nuodus, po 2-3 dozes į metus, tik tada būsi laikomas sveiku. O tas žmogus, kuris turi gerą imuninę sistemą, daug metų nesirgo peršalimo ligomis, laikomas ligoniu ir pavojingu, nes jis nenori dalyvauti eksperimentinių vakcinų išbandyme, klauso specialistų, kurie daug metų tiria koronavirusus ir perspėja, jog vakcinos yra rizika žmogaus imuninei sistemai ir jokios naudos, nes pasiskiepiję taip pat bus viruso nešiotojai ir taip pat sirgs, todėl jie niekuo nesiskirs nuo nepasiskiepijusių, todėl privalės elgtis taip pat.
Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą vertinu kaip fašizmą. Įdomu tik ar į valdžią išrinkti yra visiškai kvaili, jog nesuvokia, kad tokie siūlymai yra nusikalstami, pažeidžia ne tik Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnius, bet ir tarptautinės teisės dokumentus, Europos Tarybos rezoliuciją, ar yra tokie tikri, kad jų šeimininkas yra galingas ir toks bus visada, todėl už tai ateityje jiems nereikės atsakyti. Pritariantiems fašizmui, reikėtų nors kažkiek įjungti savo smegenis, ir pagavoti, kad po vieno idiotizmo gali sekti kitas idiotizmas, kuris gali ir juos skaudžiai paliesti.
Lietuvą seniai valdo ne protas, išmintis, dirbantis dėl valstybės ir jos gyventojų, bet gudrumas, savanaudiškumas, kai dirbama dėl savęs, partinių gaujų ir narių naudos. Toks yra rinkėjų pasirinkimas. Ypač tai gerai matoma šioje kadencijoje. Uždarius Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, ir net visą Vyriausybę, niekas jų nepasigestų, galbūt net nauda būtų – būtų sutaupyta daug milijonų."

Skaityti komentarus (5)
Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro nuotrauka

2012 metų liepos 19 dieną Anykščių šv.Mato bažnyčioje, dešiniajame 79 m aukščio bokšte, oficialiai atidaryta apžvalgos aikštelė.

Prieš šešerius metus „Anykšta“ rašė, kad bažnyčios apžvalgos aikštelės atidarymas vyko merkiant lietui. Aikštelę pašventino tuometinis Panevėžio vyksupijos vyskupas Jonas Kauneckas. Aikštelės atidarymo proga į dangų buvo paleisti balti balandžiai.
Apžvalgos aikštelę galima pasiekti įveikus 186 metalinius laiptelius.Stabtelėti ir atsikvėpti yra galimybė dviejose tarpinėse poilsio aikštelėse.Jose rengiamos bažnytinio meno ekspozicijos.
Apžvalgos aikštelėje pro bažnyčios navas  atsiveria Anykščių apylinkių vaizdai iš 33 m aukščio, lankytojai atsiduria po trimis bažnyčios varpais. Vasarą apžvalgos aikštelėje yra pastatomas monoklis, leidžiantis pasigrožėti tolimesniais vaizdais.
Šiuo metu apžvalgos aikštelę administruoja Anykščių menų centras.Kopti į aikštelę galima ištisus metus. Ši pramoga yra mokama – bilietas vienam asmeniui kainuoja eurą.
Anykščių menų centro duomenimis, 2017 metais Anykščių šv.Mato bažnyčios apžvalgos aikštelę aplankė 31 701 lankytojas. Didžioji dalis lankytojų į apžvalgos aikštelę kilo šiltuoju metų laiku - gegužės–spalio mėnesiais.
Apžvalgos aikštelė Anykščių šv.Mato bažnyčioje atidaryta 2012 metais, kuriais Anykščiai buvo paskelbti Lietuvos kultūros sostine.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Valė

  Nuoroda

  Už kieno pinigus įrengta apžvalgos aikštelė?

  Prieš 2 metų
 • parapijietis

  atsakymas į: Valė Nuoroda

  už ES paramą ir savivaldybės biudžeto.

  Prieš 2 metų
 • Rimti

  Nuoroda

  už spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondo lėšas reklaminis-informacinis Ankščių turizmo IC ataskaitinis straipsnelis. Akivaizdu, "Anykšta" suprato kas yra "Anykščių krašto labui" ir pakeitė žaidimo taktiką.

  Prieš 2 metų
 • tame

  Nuoroda

  bokšte nebuvau nuo katekizmo mokymosi laiko.Skaitymai vykdavo tame bokstše prie varou tampymo virviu.Gal kada nors dar karta pabuvosiu.

  Prieš 2 metų