Žinia iš Druskininkuose vykstančio vieno didžiausių tarptautinių konkursų „Muzika be sienų”: anykštėnė Guoda Indriūnaitė jame iškovojo I-ąją vietą.
Žinia iš Druskininkuose vykstančio vieno didžiausių tarptautinių konkursų „Muzika be sienų”: anykštėnė Guoda Indriūnaitė jame iškovojo I-ąją vietą.
Mergina varžėsi fortepijoninių koncertų kategorijoje ir atliko labai sudėtingą, visame pasaulyje meistrų atliekamą F.Šopeno koncertą fortepijonui solo su orkestru.
I-ame konkurso ture šį kūrinį Guoda puikiai skambino, tačiau dar be orkestro – dviem fortepijonais. Patekusi į antrąjį turą, kuriame buvo atrinkti geriausiai pasirodę įvairių šalių dalyviai, ji jau grojo koncertą solo su orkestru ir buvo pripažinta geriausia.
Dar vaikystėje įgyta patirtis, grojant su orkestrais Guodai labai pravertė, o ir vėliau, besimokydama M.K. Čiurlionio nacionalinėje menų mokykloje ji su dideliu pasisekimu koncertavo su Vilhelmo Čepinskio vadovaujama „Camerata Klaipėda”.
Guoda yra viena ryškiausių jaunųjų atlikėjų, jos išskirtinį talentą parodo laimėtos pirmosios vietos ir Grand Prix konkursuose Paryžiuje, Suomijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.