Spalio 25 dieną apie 14.00 val. gautas Anykščių ligoninės pranešimas, kad mirė vyras (g. 1968 m.).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Spalio 25 dieną apie 14.00 val. gautas Anykščių ligoninės pranešimas, kad mirė vyras (g. 1968 m.).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Anykščių rajono tarybos narys, konservatorius Dominykas Puzinas reaguodamas į tragediją Viešintų seniūnijoje socialiniuose tinkluose patalpino įrašą.
„Smurtas prieš pareigūnus ar kitas...
Šį antradienį vykusiame Anykščių rajono tarybos komiteto posėdyje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Taryboje dr. Audrius Vasiliauskas domėjosi, ar...
Pirmadienį po vidurdienio Anykščių miesto centre, ties valgykla „Valgių sala“, susidūrė automobiliai „Volkswagen“ ir „Toyota“. Po avarijos „Volskwagen“ liko stovėti...
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininkas Renatas Vitkauskas teigė, kad dėl sekmadienio Anykščių rajono „Aro“ pareigūnų nukauto vyro elgesio...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Mirsta zmones negaudami med paslaugu ir nuo vakcinacijos
Žmonės miršta kasdien. Čia ne naujiena
Neturi ko gero parašyti tai tik apie mirtį tikrai jau atsibodo visas negatyvas, ką nors gero parašytų įdomaus tai ir žmonės būtų geriau gyventi.
Teip turi buti .skiepai man padėjo kodėl jus kaltinat skiepus nesuprantu aš jusū.
Šiaip visada mirdavo žmonės dar prieš korona, juk ligoninę, slaugos namai, sunkus ligonei, nesuprantu kodėl tada nepranesinedavot, o dabar praneša, kad fiksuotų jog kaip nuo kronos kad žmonės gąsdinti, geriau parašykite ne mirtį, o šviesą apie daug siekiančius ar įdomius žmones anykštėnus.
Konserfašistai vakcina žudo tauta
Tai dabar visus rašysit,kas mirė???
Paraše kad manytum jog nuo koronos
O aš manau, kad mirė nuo vakcinos
Skiepytas