Ketvirtadienį posėdžiausianti rajono taryba spręs, būti ar nebūti Traupio pagrindinės mokyklos Levaniškių pradinio ugdymo skyriui.
2008-2009 m.m. jungtinėje klasėje iš viso mokosi 8 mokinia. Nuo šių mokslo metų pradžios šiame skyriuje ketina mokytis taip pat 8 pradinukai.
Tarybai pateikti sprendimai uždaryti iš viso 7 Anykščių rajone esančius pradinio ugdymo skyrius.
Ketvirtadienį posėdžiausianti rajono taryba spręs, būti ar nebūti Traupio pagrindinės mokyklos
Levaniškių pradinio ugdymo skyriui.
2008-2009 m.m. jungtinėje klasėje iš viso mokosi 8
mokinia. Nuo šių mokslo metų pradžios šiame skyriuje
ketina mokytis taip pat 8 pradinukai.
Be mažo moksleivių skaičiaus, tarybai pateikiami ir kiti "įrodymai", kad ugdymo skyrius nebereikalingas: skirtumui tarp mokinio krepšelio ir tikrųjų poreikių padengti reikėtų per 15 tūkst.Lt, netolimas atstumas iki kitos mokyklos (iki Traupio pagrindinės mokyklos- 4 km).Be to, lengvai išsprendžiama mokinukų pavėžėjimo problema
Be to, ugdymo skyriaus likvidavimui neprieštarauja ir mokinukų tėvai. O, Levaniškių bendruomenė jau pateikė prašymą likvidavus skyrių, nenaudojamas patalpas išnuomoti jų
bendruomenės tikslams.