Anupras: „Valandos, kurias praleisite pildant biurokratinių kliedesių ir idiotiškų araskaitų, kurių nereikėjo net sovietmečiu, valandos pasiruošimams pamokoms, valandos taisant kontrolinius ir namų darbus bei bendraujant su visažinėmis genijų supermamytėmis, kodėl jų stebukliukai gavo neigiamą balą, yra nemokamos, neapmokamos ir turi būti atliktos iš idėjos ir pašaukimo!“
net politikai, pršę rinkėjų už juos balsuoti, o išrinkti ir prisiekią ranką pridėję ant Konstitucijos, nedirba iš pašaukimo, neatlygintinai. Tai kodėl mokytojas turi aukotis?
net politikai, pršę rinkėjų už juos balsuoti, o išrinkti ir prisiekią ranką pridėję ant Konstitucijos, nedirba iš pašaukimo, neatlygintinai. Tai kodėl mokytojas turi aukotis?