Pagal dabartines kainas, pašariniais grūdais kūrenti krosnis yra pigiau, nei medžio granulėmis.
Kęstučio VANAGO/BNS nuotr.
Kritus grūdų supirkimo kainai, socialiniuose tinkluose ir naujienų portaluose pasklido informacija apie tai, kad grūdus naudingiau naudoti kaip kurą, nei juos parduoti supirkėjams.
Anykščių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Virmantas Velikonis „Anykštai“ sakė, kad grūdų derlius Lietuvoje šiais metais buvo artimas rekordiniams, tačiau grūdų supirkimo kainai (...)
Šis turinys yra matomas tik registruotiems anyksta.lt vartotojams, įsigijus portalo naujienų prenumeratą.
Portalo anyksta.lt naujienų prenumeratą galite įsigyti čia.
VISĄ STRAIPSNĮ SKAITYKITE „Anykštoje“. Laikraščio ieškokite prekybos vietose arba prenumeruokite PDF https://prenumerata.anyksta.lt/products/anyksta-2025-iems-metams-elektronine-versija-pdf-copy
Jau esate prisiregistravęs? Prisijunkite:
























grudus sudę gins >> tam kad ir LIETUVOJ bus badas
su ANYKŠČIŲ šilelis >> SKAITYKIT šilelį Apie IŠKIRSTĄĄĄ
nę dę ginam GRŪDUE
dievas pa dės
Žmonės,gręžkimes į Dievą kol dar Jis duoda tam laiko.Priimkim JĖZŲ KRISTŲ į savo širdį ir atgailaudami susitaikykim su Dievu. Nes pasaulio galas tikrai artėja.Palikime visus pasaulietiškus ir nuodėmingus dalykus ir grįškime pas Dievą per Jo Sūnų JĖZŲ KRISTŲ. Nelaukim,kad nebūtų per vėlu.Pragaras tikrai egzistuoja,ir visi ten pateks kurie atmetė Dievą pasilikdami prie savo nuodėmių.Taip sako Dievo žodis( BIBLIJA)
Isgerk dar viena alaus.
liksmo na do
Duos šilumos vysiems socialinės moterys Anykščių.
reiks ir degins.