Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, mero patarėjai ir administracijos direktorė pernai metų paskutinį ketvirtį uždirbo lygiai tiek pat kaip ir 2024-aisiais. O vicemerų alga pastebimai išaugo.
Meras uždirba 5 571 eurą (neatskaičius mokesčių), administracijos direktorė Vilma Vilkickaitė – 4 463 eurus, mero patarėjai – 2 410 eurų. O vicemerų alga paaugo nuo 3 214 eurų (2024 metų vidurkis) iki 3 571 euro (2025 metų IV ketvirtis).
Plačiau – „Anykštoje“.
























Kai buvo praeitos kadencijos savivaldybės mero patarėjai pavaduotojai jie tankiai pasisakydavo ir spaudoje ir buvo patyrę politikai o ką turim dabar net nesigirdi jiems tik rūpi pasiimti didžiausius atlyginimus ir tyliai sėdėti kabinetuose na greičiau būtų savivaldos rinkimai ir reikia tikėti kad kažkas pasikeis į gera
Aš didžiuojosi jais.
Kokios algos, toks ir rezultatas.
Pilnas lovys ir dirbti nereikia,rojus.
patareju tai tik 2.5 etato, o paskkaiciavo matyt kaip trim. taigi mylimiausia gi dirba tik 0.5, kitas 0.5 tai Elmininku bibliotekoj tad alga gaunasi beveik trys tuks.
Tai kad mero pavaduotojai niekur nesirodo. Ar jie išvis reikalingi, jeigu nebendrauja su žmonėmis.
Gėda.Uz ka tokie pinigai mokėt dykaduoniams tinginiams už tai ir valdzion verziasi pasedet siltai ir nieko nevekt
Uz ka tokie pinigai mokėt dykaduoniams tinginiams už tai ir valdzion verziasi pasedet siltai ir nieko nevekt
Uz ka tokie pinigai mokėt dykaduoniams tinginiams už tai ir valdzion verziasi pasedet siltai ir nieko nevekt
Uz ka tokie pinigai mokėt dykaduoniams tinginiams už tai ir valdzion verziasi pasedet siltai ir nieko nevekt
Uz ka tokie pinigai mokėt dykaduoniams tinginiams už tai ir valdzion verziasi pasedet siltai ir nieko nevekt