• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Penktadienis, 9 gegužės, 2025
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

Gėda neprenumeruoti savo krašto spaudos

ANYKŠTA
2023-11-18
Naujienos
16
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Perskaitęs „Anykštos“ vyriausios redaktorės straipsnį, kuriame aiškiai ir labai detaliai išdėstyta, su kokiais sunkumais susiduria redakcija, išleisdama „Anykštą“, susirūpinęs galvojau ir sugalvojau, tiesiog atradau „neartus dirvonus“. Nežinau, kiek rajone yra ūkininkų. Ūkininkams, sakykim, dirbantiems 10 ha ir daugiau žemės, mano nuomone, užsiprenumeruoti „Anykštą“ – ne problema. Maždaug už 50 arų deklaruotų pasėlių gautą sumą galima užsiprenumeruoti laikraštį. Jei ūkininkai deklaruoja 50, 100, 200 ha ir daugiau žemės, jiems juokinga „Anykštos“ prenumeratos kaina metams. Klausimas, kaip sudominti ūkininkus, kad jie skaitytų laikraštį? Pakaktų rajone vieno žmogaus, kuris važiuotų į kiekvieną kaimą, pas kiekvieną ūkininką, rašytų apie jų rūpesčius ir pasiekimus. Šis žmogus būtų „Anykštos“ propaguotojas tarp kaimo bendruomenės narių, tarp ūkininkų. Ūkininkai laikraštyje sužinotų, kaip rajone sprendžiamos jiems aktualios problemos, kokios naujovės įdiegtos pas kitus ūkininkus. Palaipsniui laikraščio skaitytojų gretos augtų. Gal ir miestiečiams būtų įdomu, kaip tas kaimietis „brenda gilų purvynėlį“.

Savivaldybės žemės ūkio specialistai galėtų skleisti jų patyrimą, pasiekimus, diskutuotų ūkininkams svarbiais klausimais. Jie turi suprasti, kad paskelbti ir apdovanoti įvairiose nominacijose ūkininkus, to nepakanka neparodant jų sunkaus kasdienio darbo.

Teko pabuvoti vienos rajone stambios organizacijos padalinyje ir nustebau sužinojęs, kad centras jų darbuotojams neužprenumeruoja „Anykštos“. Jie visiškai nežino, kas vyksta jų rajone. Aišku, jie žino, kad rajone yra Puntuko akmuo, kažkur – kukurūzų laukas, kur vaikai gali lengvai pasiklysti, prieš tai brangiai sumokėję už bilietą. Tačiau jie nežino studento Puzino, verslininko Pakelčio, architekto-dizainerio Indriūno ir kitų rajono Tarybos narių, nežino jų darbų, jų pastangų, kad rajono gyventojų (taip pat ir jų) gyvenimas gerėtų ir gražėtų.
Prisiminiau liaudišką posakį: „Nemokytas mokytą moko“. Tada man tenka atsiprašyti.

Petras, „Anykštos“ skaitytojas iš tolimo vienkiemio (pavardė redakcijai žinoma)

Komentarai 16

  1. tarp kitko says:
    1 metai ago

    Už reklama taip pat mokami pinigėliai

    • t.sk. says:
      1 metai ago

      internetas be blokadų

  2. gal says:
    1 metai ago

    nereiktu jog laikrastis butu tik ponu feisbukko puslapis, asmeniniu ambiciju priemone, o butu informacijos isplestines skleidejas,

  3. Ūkininkas says:
    1 metai ago

    Nuseno šitas laikraštis, negatyvus kaip vizada banbanti pletkų bobela viskuo nepatenkinta. Geriau jau ūkininkas interneto paslaugoms išleidžia ir susiranda kokybišką info.

  4. Deja says:
    1 metai ago

    Bėda,,kad ne visi jau geba perskaityti ir suvokti ilgesnį tekstą. Ypač jaunesni. Jie skaito tik antraštes, jeigu skaito iš viso. Tokie ir renka tubius.

    • zmogau says:
      1 metai ago

      eik sveikata pasitikrint, tau gal kokia tubifobija nustatys, tai neigaluma gausi

  5. TAIKOS GATVĖ says:
    1 metai ago

    Kiekvieną šeštadienį pradedu su ,,Anykštos” laikraščiu. Džiaugiuosi, kad turime tokią kokybišką spaudą.

  6. Ar rimtai says:
    1 metai ago

    Čia Petras rimtai?!

  7. Smagu ir neįdomu says:
    1 metai ago

    Pasakykite nors vieną už, kad galėčiau susidomėti Anykšta? Kodėl jį turėtų per prievartą skaityti ūkininkai, kai pastoviai žemės ūkis ir valstiečiai ,kurie dirba,aria duoda nauda visiems yra pastoviai keiksnojami. Pasakykit – kodėl? Pvz: man toks laikraštis neįdomus, kitų rajonų laikraščiai yra turiningesni, nemuša į vienus vartus. Pastoviai garbinami konservatoriai ir socdemai – daugumai jau jis nusibodęs. Juk nieko nedaroma, kad žmonėms patiktų. Ar ne???????

    • Brone says:
      1 metai ago

      Man tai labai patinka straipsnei ape karumpuotu politiku kur pagava ir nuteise teismas už kyšius ir poveike prekybu. Pamatau to mafijoza palytika nuotrauku, iš kart kelis laikrastius net perku, vienu talėta budelai pakabinu ant vinies, kytu pre lovai paskaityt pasiemu, kitu kaiminkai Stasei duodu davanu

    • Angelė says:
      1 metai ago

      Bet tu skaitai juk…Nes rašinėji komentarus. Ir aš skaitau nes labai įdomu

  8. Istorija linksma says:
    1 metai ago

    Valdant rajoną merui- valstiečių-kolūkiečių ideologinės partijos skyriaus pirmininkui belieka suformuoti rajono spaudos organą, pavaldų partijai ir atkurti pradinį laikraščio pavadinimą.

    • Juozas says:
      1 metai ago

      Kaižkaip nelabai mano galva supranta, kaip gali buves mentas ir dar teistas už korupciją tapti valstiečiu ūkininku ? Čia panašiai kaip žiurkė į grudų sandėlį kad įsisuktu?

      • Jis kitoks says:
        1 metai ago

        Tavo galvai reikia koptėso su kopūsto lapu!
        Valstiečias -politikais dabar yra ne tik ūkininkai, bet daktarai. Net tokie kurie yra gydę Maskvos partinius funkcionierius. Jeigu netiki, pasiklausk pas gerb. ligoninės direktorių, ligoninių asociacijos Prezidentą. Jis taip pat su valstiečiais siekė mėro posto.

  9. gėda says:
    1 metai ago

    pelėdA <konservų bankė

  10. Nu jo says:
    1 metai ago

    Rajonas išsprendė ūkininkams aktualias problemas- nuomojamos žemės kainą padidino keturis kartus. Visa kita mažai kas nuo savivaldybės priklauso, tad tenka prenumeruoti žemdirbišką spaudą. Na o miestiečiams tikrai būtų įdomu purvais pasidrabstyti, nes jiems žemdirbiai vienodi, ir kas pradėjo nuo nulio, brenda purvynėlį, ir kas pradėjo dar nuo užvaldytų apsėtų kolūkio laukų, kur beliko nusikult ir derlių priduot, prie to pačio naikinant kolūkius susigrobė pastatus ir techniką.

Kitas įrašas

Situacija nepasikeitė

Panašūs straipsniai

Penktadienio „Anykštoje” 2025-05-09

2025-05-08
5

...

Kompensuojamas Ortodontinis gydymas!

2025-05-08
0

"Šilo klinika" sudariusi sutartį su valstybine ligonių kasa dėl ortodontinio gydymo kompensavimo vaikams iki 18 metų.

Kompensuojami ortodontiniai aparatai:

Breketų sistema

Ortodontinė plokštelė

Ortodontinis...

Įtakingiausių pasaulio moterų sąraše esanti sahravė, žmogaus teisių gynėja Nagla Muhamed Lamin Anykščiuose kalbėjo apie Vakarų Sacharos siekį išsilaisvinti iš Maroko okupacijos. Viešnią kalbino žurnalistė ir keliautoja Giedrė Steikūnaitė.

Anykščiuose – viena įtakingiausių moterų

2025-05-08
6

Gegužės 7-ąją Anykščių menų centre vyko susitikimas su įtakingiausių pasaulio moterų sąraše esančia Nagla Muhamed Lamin bei fotomenininku Andriumi Mažeika,...

Nuotrauka iš L. Daugėlienės feisbuko paskyros.

Kavarsko mokyklos direktorė paminėjo jubiliejų

2025-05-08
9

Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Loreta Daugėlienė šiandien mini 55-erių metų sukaktį.

L. Daugėlienė Kavarsko pagrindinei mokyklai-daugiafunkciam centrui vadovauja nuo...

Anykšta TV:

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

Naujienos

Penktadienio „Anykštoje” 2025-05-09
Kompensuojamas Ortodontinis gydymas!
Anykščiuose – viena įtakingiausių moterų
Kavarsko mokyklos direktorė paminėjo jubiliejų
Smulkūs apdailos darbai, kurie keičia visą interjero vaizdą
Anykštėnai per masinę akciją kviečiami į Šventosios upę išmesti 1 ir 2 centų monetas

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Gegužės 7 dienos apskrities įvykių apžvalga
Gegužės 6 dienos apskrities įvykių apžvalga
Gegužės 5 dienos apskrities įvykių apžvalga
Gegužės 4 dienos apskrities įvykių apžvalga
Gegužės 3 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Gegužės 2 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

Abortus įteisinančio įstatymo pateikimas atidėtas kitam Seimo posėdžiui
Konservatoriai prašo generalinės prokurorės dar kartą kreiptis dėl A. Dudėno neliečiamybės
VTEK pradės tyrimą dėl galimo N. Guobienės interesų konflikto
Lietuvoje fiksuotas gegužės 8-osios šalčio rekordas
Įsigaliojo V. Putino įsakymas dėl trijų dienų paliaubų su Ukraina
Vyriausybė – už, kad gyventojai vėl galėtų 1,2 proc. GPM skirti bažnyčioms, mokykloms

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

skelbimas žiūrėk

skelbimas žiūrėk

Apklausa

Ar geriate pomidorų sultis?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jaros prekyba

Jaros prekyba

Anyksciu baldai

Anyksciu baldai

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Husquarna atsinaujinkite

Husquarna atsinaujinkite

Baneris bulves

Baneris bulves

800x800_AGROBITE_LT

800x800_AGROBITE_LT

AKC BANERIS

AKC BANERIS

AMC baneris

AMC baneris

Anyksciu vandenys_ logotipas

Anyksciu vandenys_ logotipas

baseino bangenis stovykla

baseino bangenis stovykla

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Projektą „Legenda: gyvieji Anykščiai – 2025“

10 000 Eur iš dalies finansuoja

Medijų rėmimo fondas.

anykta.lt logo
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In