Balandžio 22 dieną, pirmadienį, į komitetų ;posėdžius buvo susirinkę Anykščių rajono tarybos nariai. Anykštėnų išrinktiesiems buvo pristatoma Anykščių rajono savivaldybės 2019–2025 metų strateginio plėtros plano įgyvendinimo ataskaita,
Kaip paaiškėjo, į šį planą valdininkai įtraukė ir tokių siekių, kuriems savivaldybė negalėjo turėti jokios įtakos.
Pavyzdžiui, į planą buvo įtrauktas avių skaičius Anykščių rajone.
„Savivaldybė neturi kažkokių įrankių ar galių, kad galėtų įtakoti ūkininkus, kad jie augintų daugiau ar mažiau“, – konstatavo sprendimo projektą pristačiusi savivaldybės Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Daujotaitė – Petreikienė.
Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.























Na vienas zoofilas pastoviai reiškiasi,bet ,kad avys……nebėra kur toliau…