• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Trečiadienis, 22 kovo, 2023
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Dienos anekdotas
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Dienos anekdotas
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai dėl 4 nepilnamečių prievartavimo jam esant Seimo nariu

BNS
2023-02-01
Lietuvos ir užsienio naujienos
16
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui trečiadienį pareikšti įtarimai dėl nepilnamečio ir mažamečio asmens seksualinio prievartavimo bei tvirkinimo.

„Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiais arba nepilnamečiais“, – rašoma pranešime.

Pasak prokuratūros, mandato atsisakęs politikas buvo apklaustas.

Prokuratūra nekomentuoja, kokios pozicijos įtariamasis laikėsi per apklausą. Anksčiau K. Bartoševičius yra paneigęs jam mestus įtarimus.

Kaip trečiadienį pranešė prokuratūra, jam paskirtos dvi kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti su įpareigojimu nebendrauti su nukentėjusiais asmenimis bei dokumentų paėmimas.

„Įtariamajam bei jo gynėjui pasirašytinai uždrausta teikti tretiesiems asmenims informaciją apie tyrimą ir jo duomenis nukentėjusiųjų teisių užtikrinimo tikslais“, – rašoma pranešime.

Prokuratūra taip pat teigia neteiksianti detalesnės informacijos apie galimai įvykdytų nusikalstamų veikų aplinkybes, laiką, vietą, ryšį su įtariamuoju. Taip, institucijos teigimu, siekiama „užtikrinti nukentėjusiųjų teisę į konfidencialumą“.

Generalinė prokuratūra prieš savaitę pranešė, jog generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipėsi į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, kad būtina spręsti leidimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti Seimo nario K. Bartoševičiaus teises klausimą.

Prokuratūros pranešimas paskelbtas porą valandų po to, kai K. Bartoševičius patvirtino atsisakantis Seimo nario mandato, bet šį žingsnį aiškino asmeninėmis priežastimis.

Trečiadienį prokuratūra nurodė, jog vadovaujantis ikiteisminio tyrimo interesais, teikiant prašymą buvo laikomasi „griežto konfidencialumo principo“, todėl raštu Seimo pirmininkė buvo informuota tik apie ikiteisminio tyrimo faktą, jo pradėjimo datą bei Baudžiamojo kodekso straipsnius, pagal kuriuos buvo pradėtas šis tyrimas.

„Vėliau, Seimo pirmininkei pasiteiravus, ar Seimo narys K. Bartoševičius, pranešęs viešai apie savo sprendimą atsisakyti Seimo nario mandato, yra tas pats asmuo, kuris minimas atsiųstame rašte, ir įvertinus, kad šioje situacijoje tokios informacijos pateikimas yra reikalingas Seimo pirmininkei priimant sprendimus, buvo išsiųstas patikslinimas, kuriame įvardintas konkretus Seimo narys“, – rašoma prokuratūros pranešime.

K. Bartoševičiaus pareiškimą dėl Seimo nario mandato atsisakymo Vyriausioji rinkimų komisija gavo elektroniniu paštu sausio 20 dieną, apie 20 valandą, jam būnant komandiruotėje. Praėjusį antradienį jo mandatas panaikintas.

Politikas žurnalistams tvirtino, kad tai apgalvotas, ne staiga gimęs, o pribrendęs apsisprendimas. Jis tvirtino palikti Seimą nutaręs dėl asmeninių priežasčių, tai yra sveikatos būklės.

Komentarai 16

  1. atsakymas nu jo says:
    2 mėn. ago

    menkas be berniokas kai ketvirtan dešimtmetį, tokie laikomi seniai senberniai

    Atsakyti
  2. Bobos bėdos says:
    2 mėn. ago

    Neturėjo boba bėdos – nusipirko paršelį. Neturėjo konservatoriai bėdos – atsivedė į Seimą Bartoševičių!

    Atsakyti
  3. Fui ! says:
    2 mėn. ago

    Ko norėti iš TS LKD partijos, jei ji net nuo buvusiųjų komunistų savo gretų nesugeba apvalyti? Fui…

    Atsakyti
  4. Nu jo says:
    2 mėn. ago

    Seiman pakliuvo, naujų draugų susirado, tai seni iškrypėliai ir įtraukė berniokų, o kai uodegos pradėjo svilti tai dar ir pridavė. Jo vietoj saugotis reikia keturračių ir remygučio šalia

    Atsakyti
  5. Kolonija says:
    2 mėn. ago

    Konsevatnikas iskrypeliai

    Atsakyti
    • KU says:
      2 mėn. ago

      Ir tavo kolonijoj yra daug… Manau, pažįsti…. Visais laikaia jų buvo ir bus…..

      Atsakyti
  6. ULBA says:
    2 mėn. ago

    Pirmiausia ,kaltinimai yra labai sunkūs,todėl prokuratura turėjo reikalauti suėmimo tryms mėnesems,o dabar neaišku kiek šis buvęs seimunas dar išprievartaus vaikų,bet Lietuvoje nieks netiki teisingumu,jokio teisingumo Lietuvoje jau daugiau kaip trysdešimt metų nėra ir greitai nebus. Lietuvoje veikia teisingumo vykditojų gaujos (prokurorų ir teisėju) Jeigu žmogus būtų pavoges dviratį tai ji būtų uždare.Aplamai seime yra dar ne vienas pedofilas,o kiek piderastų ir narkomanų niekas ir nesuskaičiuos.

    Atsakyti
    • Tai says:
      2 mėn. ago

      Ne visi žmonės tokie, neišsidirbinek

      Atsakyti
    • Alis says:
      1 mėn. ago

      Kokia parti tokie ir partiečiai

      Atsakyti
  7. Nesuvokiama says:
    2 mėn. ago

    Ir jie dar drįsta kalbėti apie vertybes?

    Atsakyti
    • Tai says:
      2 mėn. ago

      Ne visi žmonės tokie, neišsidirbinek

      Atsakyti
  8. Pasaku šalis says:
    2 mėn. ago

    Ti kas untras piderastėlis kurvu lizdi tam. Kaip gi Mušiejaus stavyklas raikalai ’’užraukti’’ su vaikais buva, teip ir čia užrauks !

    Atsakyti
  9. EDERLEZI says:
    2 mėn. ago

    Juozai, o kurioje šalyje tą daiktą nukirto tau?

    Atsakyti
  10. Juozas ne Juozas says:
    2 mėn. ago

    Nieko teismai nenuspręs, bylą vilkins, atsiras visokių pasiteisinimų, nubaus simboliškai, lygtina bausme. Jei taip atsitiktų kokioje musulmoniškoje šalyje, tai iš karto aukščiausia bausmė būtų arba tas vyriškas daiktas viešai nukirstas.

    Atsakyti
    • taip says:
      2 mėn. ago

      Kiek laiko Tubio byla nagrinėjama? Analogija. Valdžios nubausti niekas neskuba.

      Atsakyti
  11. Kai pagalvoji... says:
    2 mėn. ago

    Belieka laukti, ką nuspręs galutinis ir nebeapskudžiamas teismas. Kaltinimai sunkūs. Labai.

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kitas įrašas

Ramūnas BLAZARĖNAS, Anykščių rajono savivaldybės Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjas:„Ar paviljonas turi stovėti grynai prie ženklo?Visais laikais autobusų sustojimai būdavo ir toliau nuo kelio... Kas pasidarė žmonėms, aš nesuprantu. Ką jie nemato autobuso, negali paeiti penkių žingsnių iš tos pastogės?“

Panašūs straipsniai

Gerai įvertinti mokyklų vadovai galės įsidarbinti kitose įstaigose be konkurso

2023-03-22
0

Gerai įvertinti buvę mokyklų vadovai galės pretenduoti įsidarbinti kitoje švietimo įstaigoje be konkurso.

Vyriausybė trečiadienį pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos...

Seimo pirmininkė: kviestis VRK atstovus dėl rinkimų Visagine ir Anykščiuose nėra laikas

2023-03-22
2

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad kviestis Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) atstovus dėl „suveltų“ rinkimų Visagine ir Anykščiuose kol kas...

Surengta Aukštaitijos regiono bibliotekų bendra paroda

2023-03-22
0

Nuo kovo 20 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos I a. ekspozicijų erdvėje veikia nuotraukų, dokumentų ir leidinių paroda...

Seime baigiami svarstymai dėl vežimo tarpmiestiniais autobusais pertvarkos

2023-03-21
1

Seimui liko paskutinis balsavimas dėl tolimojo susisiekimo autobusais rinkos reformos.   

Seimas antradienį po svarstymo pritarė Kelių transporto kodekso pataisoms: už...

Anykšta TV:

Naujienos

Teismo sprendimo dėl Kęstučio Tubio grąžinimo į rinkimus skelbimas – atidėtas
Ar išrinktas meras galės dirbti meru?
Seimo pirmininkė: svarstymai dėl VRK vadovės atsistatydinimo – per ankstyvi
VRK vadovė sako nematanti priežasties kreiptis į teismą dėl K. Tubio
VRK vadovė sako neatmetanti galimybės trauktis
Kultūros tarybos posėdyje – šamanų tema

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Kovo 21 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 20 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 19 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 18 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 17 dienos apskrities įvykių apžvalga
Kovo 16 dienos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

Gerai įvertinti mokyklų vadovai galės įsidarbinti kitose įstaigose be konkurso
Seimo pirmininkė: kviestis VRK atstovus dėl rinkimų Visagine ir Anykščiuose nėra laikas
Surengta Aukštaitijos regiono bibliotekų bendra paroda
Seime baigiami svarstymai dėl vežimo tarpmiestiniais autobusais pertvarkos
Dideles pajamas uždirbantiems – papildomi 5–7 proc. GPM tarifai
Aštuntokų matematikos pasiekimai šiek tiek pagerėjo, skaitymo – nepakito

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

Apklausa

Ar pritartumėte, kad būtų rengiami nauji Anykščių rajono mero rinkimai?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jara kovas

Jara kovas

Anykštėno kortelė

Anykštėno kortelė

Anyksciu kulturos centras 300×250@2x

Anyksciu kulturos centras 300×250@2x

Saulenis

Saulenis

Biržiečių žodis

Biržiečių žodis

Bendraukime Facebook tinkle



baseino bangenis dovanų kuponas

baseino bangenis dovanų kuponas

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

AMC baneris

AMC baneris

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu vandenys 300×250@2x

Anyksciu vandenys 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Duju balionai 300×250@2x

Duju balionai 300×250@2x

UAB „Anykštos redakcija“ leidžia laikraštį „Anykšta“, žurnalą „Aukštaitiškas formatas“ , internetinį naujienų portalą www.anyksta.lt.

Antradieniais ir šeštadieniais leidžiamas laikraštis „Anykšta“ – didžiausias Utenos apskrityje.

Laikraštis įkurtas 1948 m. Iki 1990–ųjų jo pavadinimas – „Kolektyvinis darbas“.

UAB „Anykštos redakcija“
Įm. kodas: 154129124
PVM kodas: LT54129219
Banko rekvizitai: Luminor Bank AS, Lietuvos skyrius
A/s: LT954010043100090251
Adresas: Vilniaus g. 29, LT-29145, Anykščiai

UAB „Anykštos redakcija“ direktorė, vyriausioji redaktorė – Gražina Šmigelskienė
Portalo Anyksta.lt redaktorius – Robertas Aleksiejūnas

Remia projektus:  „Kadras“ (4 tūkst. Eur), „Legenda: Gyvieji Anykščiai – 2023“ (7 tūkst. Eur).

anykta.lt logo

UAB“Anykštos redakcija“ – Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos narė.

  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Dienos anekdotas
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In