Lietuvis: „Švęsime Rasas arba Kupolines, nes tai mūsų protėvių gražiausia vasaros saulėgrįžos šventė. O joninėm Rasas pavertė svetimi užkariautojai nuo XV a. Ką bendro turi krikščionybė su Rasos šventės prasme , magija , lietuviškomis tradicijomis – o gi nieko. Taigi, išvada – tikri lietuviai švenčia Rasas,kai Saulė aukščiausiam savo taške ir tai gamtos darnos bei dvasinio apsivalymo įprasminimas, o šiaip kažkokie savo tapatybės neturintys ” joneliai” švenčia velniai žino ką.“